Kantor

Android Wear

Aktualne kursy walut są teraz dosłownie w zasięgu ręki. Cinkciarz.pl właśnie udostępnił aplikację przygotowaną specjalnie dla urządzeń typu smartwatch.


Get it on Google Play Get it on Google Play

Inteligentne zegarki działające pod kontrolą systemu Android Wear można połączyć ze smartfonem za pomocą technologii Bluetooth.

Aplikacja umożliwia:

  • wyświetlanie aktualnych kursów trzech dowolnie wybranych walut z oferty Cinkciarz.pl,
  • automatyczną, cogodzinną aktualizację prezentowanych danych,
  • manualną aktualizację kursów na żądanie użytkownika.

Obsługę smartwatcha można włączyć w ustawieniach mobilnej aplikacji Cinkciarz.pl dla Androida. Opcja pojawia się po zaktualizowaniu jej do najnowszej wersji.

Zobacz aplikację Cinkciarz.pl w sklepie Google Play.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem