Kantor

CNTX Orders

Platforma dla największych przedsiębiorców, pozwalająca na składanie zamówień na wymianę walut na preferencyjnych warunkach.

CNTX Trading

CNTX Orders to narzędzie stworzone dla klientów biznesowych, które pozwala na precyzyjne planowanie operacji walutowych o dużych wolumenach oraz definiowanie parametrów transakcji. Jeśli w określonym przez klienta przedziale czasu dana waluta osiągnie pożądany kurs, wówczas transakcja zostanie zrealizowana automatycznie.

Korzyści:

  • efektywne planowanie transakcji walutowych;
  • możliwość określenia terminu rozpoczęcia i czasu trwania zlecenia;
  • dostęp do rozwiązania na wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych;
  • możliwość dodania funkcjonalności na życzenie klienta.

Wymagania:

  • status: bank, korporacja, fundusz inwestycyjny, fundusz hedgingowy, towarzystwo ubezpieczeniowe, towarzystwo reasekuracyjne;
  • konieczność przedstawienia wybranych dokumentów finansowych do weryfikacji;
  • opłata startowa: 10 000 EUR.

Platforma CNTX Orders jest dostępna w polskiej oraz angielskiej wersji językowej.

Kontakt dla klientów korporacyjnych: cntx@cinkciarz.pl

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem