Kantor

Pebble

Cinkciarz.pl jako pierwszy polski kantor wymiany walut online udostępnia aplikację na smartwatche Pebble. Aplikacje zostały przygotowane dla dwóch platform: Basalt (Pebble Time oraz Time Steel) oraz Chalk (Pebble Time Round).

Get it on Pebble

Aplikacja na inteligentne zegarki daje szybki dostęp do aktualnych kursów wszystkich walut z oferty Cinkciarz.pl w parze z polskim złotym. Użytkownicy mogą korzystać z dwóch rozwiązań: dedykowanej aplikacji, w przypadku której kursy par walutowych są odświeżane na żądanie (watchapp) oraz tarczy zegarowej, dla której dane aktualizują się automatycznie co 3 minuty, a zmiana widocznej waluty następuje co 5 sekund (watchface). Wieczorem i nocą, od godz. 21 do 7, tarcza przechodzi w tryb zmniejszonej aktywności. Kursy odświeżane są wtedy co godzinę, a zmiana wyświetlanej waluty odbywa się co 1 minutę.

Aplikacja umożliwia:

  • wyświetlanie aktualnych kursów kupna i sprzedaży walut dostępnych w Cinkciarz.pl,
  • automatyczną aktualizację prezentowanych danych co 3 min.,
  • ręczna aktualizacja kursów walut,
  • nawigację między kursami par walutowych,
  • oszczędzanie energii urządzenia w nocy (tryb zmniejszonej aktywności od 21 do 7 rano).
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem