Kantor

Kody rabatowe

Zachęcamy do oceny naszych usług w serwisie Opineo.pl. W zamian za poświęcony czas na umieszczenie komentarza, udostępnimy naszym klientom kody rabatowe uprawniające do niższego kursu waluty przy następnej transakcji.

Kody rabatowe

Zależy nam na poznaniu bardziej szczegółowych preferencji naszych klientów oraz zbadaniu zadowolenia z naszych usług. Chcemy stale udoskonalać naszą ofertę. W związku z tym zachęcamy naszych klientów do przekazywania opinii na temat naszego serwisu, usług oraz obsługi klienta w serwisie Opineo.pl. W zamian za poświęcony czas i każdą wystawioną opinię, otrzymają Państwo kod rabatowy, który sprawi, że korzystanie z serwisu Cinkciarz.pl przyniesie jeszcze więcej korzyści, a my otrzymamy cenną informację zwrotną.

Uwaga: prosimy pamiętać, aby wpisać numer transakcji - jest to jedyny sposób na identyfikację opinii. Kody zostaną wysłane w ciągu 10 dni (czas jest uzależniony od informacji przesłanych z serwisu Opineo.pl) od daty upublicznienia opinii. Data ważności kodu podana będzie w treści wiadomości email.

Dla podstawowych walut rabat obniża cenę każdej jednostki waluty o wartość kodu.

Dla CZK, DKK, NOK, RUB, SEK, TRY, CNY, HKD, HRK, MXN i ZAR rabat obniża cenę każdych 10 jednostek waluty o wartość kodu. Natomiast dla HUF oraz JPY, rabat obniża cenę każdych 1000 jednostek waluty.

Uwaga: nie ma możliwości użycia kodu rabatowego dla operacji z alertu walutowego i stałego zlecenia. Wynika to z konstrukcji tych narzędzi.