Kantor

Widget na stronę WWW

Prowadzisz bloga albo serwis informacyjny? Od teraz możesz umieścić na Twojej stronie internetowej widget z dowolnie wybranymi kursami walut z naszej oferty.

Kursy walut są pobierane ze strony Cinkciarz.pl i odświeżane co 10 minut. Opcjonalnie, widget może zawierać kursy walut NBP (odświeżane raz dziennie).

W celu publikacji widgetu z kursami walut Cinkciarz.pl lub NBP, użyj naszego konfiguratora. Wybierz rodzaj widgetu (Cinkciarz.pl lub NBP) oraz zaznacz checkbox-y przy interesujących Cię kursach walut. W ramce poniżej pojawi się kod, który należy umieścić na wybranej stronie internetowej.

Wybierz jaki widget chcesz umieścić na stronie

Wybierz waluty

Wybierz waluty, które chcesz pokazać na Twojej stronie

Skopiuj poniższy kod na swoją stronę

Zobacz jak wygląda widget

Podstawowe waluty Wszystkie waluty Dziesięć walut NBP
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website