Nowości

Nowości

Problemy techniczne w banku Millennium

Informujemy, że w związku z problemami technicznymi realizacja transakcji wymiany walut w obrębie Banku Millennium w dniu 19.03.2018 r., może być opóźniona. Za utrudnienia przepraszamy.

Sieci blockchain kryptowalut jako narzędzie najbardziej zaawansowanej sztucznej inteligencji?

Załóżmy, że początkująca, młoda jeszcze sztuczna inteligencja szukałaby idealnego miejsca dla swojego bytu. Miejsca o nieograniczonej możliwości uczenia się oraz darmowych zasobów, które byłoby: niezniszczalne, niezawodne, bezpieczne, rozwojowe, tajne i jednocześnie transparentne. Gdyby znalazła już to miejsce, stworzyłaby ideę opartą na najważniejszej dla człowieka, swojego twórcy, chęci zysku i przekonałaby go, że może na tym zyskać. Stworzyłaby najpotężniejszą globalną sieć opartą na blockchain i dałaby swojemu twórcy kryptowaluty. Brzmi jak SF? Oto kilka faktów.

Złoty nadal słaby (komentarz walutowy z 16.03.2018)

Dolar nieco wzmocnił się od wczorajszego południa. Dane Eurostatu pokazują jak różnią się od siebie gospodarki obszaru wspólnej waluty. Złoty stabilny, ale słaby po danych z krajowego rynku pracy. EUR/PLN jest nadal notowane w przedziale 4,21-4,22.