Nowości

Kantor Cinkciarz.pl dla WOŚP

Z przyjemnością informujemy, iż kantor Cinkciarz.pl, biorąc udział w aukcjach internetowych, przekazał Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 11 584,00 zł.

Kwota ta zawiera aukcje wystawiane bezpośrednio przez WOŚP - 8 907,00 zł (zaświadczenie) oraz aukcje indywidualne, z których przychód był przeznaczony na Orkiestrę - 2 677,00 zł.

Pragniemy podziękować użytkownikom Cinkciarz.pl - to dzięki Państwu mogliśmy uczestniczyć w aukcjach i przez to zasilić konto Fundacji. Dziękujemy i zapraszamy do wymiany walut w naszym kantorze.


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website