Nowości

Nowość! Społecznościowe transakcje wymiany walut

Transakcje społecznościowe to nowy model w naszej ofercie. Pozwala on na wymianę walut pomiędzy użytkownikami kantoru Cinkciarz.pl bez pośredników i spreadu. Na zawsze bez opłat i prowizji!

Korzystanie z transakcji społecznościowych możliwe jest po zasileniu portfela walutowego. W tym modelu to Państwo ustalają po jakim kursie chcą kupić/sprzedać walutę. Następnie wystarczy poczekać na pasującą ofertę innego użytkownika naszego kantoru i kiedy taka się pojawi, transakcja zostanie zawarta automatycznie.

Mamy świadomość, że istnieją na rynku portale oferujące społecznościową wymianę walut na początku za darmo, by po pewnym czasie wprowadzić opłaty za swoje usługi. W odpowiedzi na takie praktyki Cinkciarz.pl gwarantuje wymianę społecznościową na zawsze bez opłat i prowizji! Poza tym, zwracamy szczególną uwagę na naszą listę TOP 20, gdzie znajdą Państwo najkorzystniejsze oferty użytkowników naszego portalu po okazyjnych kursach.

Obok nowego modelu można korzystać również z dotychczasowych modeli transakcji z rachunku bankowego oraz portfela walutowego. Po więcej informacji zapraszamy do naszego przewodnika, gdzie dowiecie się Państwo m.in. jakie są różnice między modelami dostępnymi w Cinkciarz.pl, oraz który sposób wymiany walut lepiej pasuje do Państwa potrzeb.

Więcej o społecznościowych transakcjach wymiany walut

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website