Nowość! Społecznościowe transakcje wymiany walut

08.11.2012 21:07

Transakcje społecznościowe to nowy model w naszej ofercie. Pozwala on na wymianę walut pomiędzy użytkownikami kantoru Cinkciarz.pl bez pośredników i spreadu. Na zawsze bez opłat i prowizji!

Korzystanie z transakcji społecznościowych możliwe jest po zasileniu portfela walutowego. W tym modelu to Państwo ustalają po jakim kursie chcą kupić/sprzedać walutę. Następnie wystarczy poczekać na pasującą ofertę innego użytkownika naszego kantoru i kiedy taka się pojawi, transakcja zostanie zawarta automatycznie.

Mamy świadomość, że istnieją na rynku portale oferujące społecznościową wymianę walut na początku za darmo, by po pewnym czasie wprowadzić opłaty za swoje usługi. W odpowiedzi na takie praktyki Cinkciarz.pl gwarantuje wymianę społecznościową na zawsze bez opłat i prowizji! Poza tym, zwracamy szczególną uwagę na naszą listę TOP 20, gdzie znajdą Państwo najkorzystniejsze oferty użytkowników naszego portalu po okazyjnych kursach.

Obok nowego modelu można korzystać również z dotychczasowych modeli transakcji z rachunku bankowego oraz portfela walutowego. Po więcej informacji zapraszamy do naszego przewodnika, gdzie dowiecie się Państwo m.in. jakie są różnice między modelami dostępnymi w Cinkciarz.pl, oraz który sposób wymiany walut lepiej pasuje do Państwa potrzeb.

Więcej o społecznościowych transakcjach wymiany walut


Zobacz również:

25.10.2012 | 18:00

Nowości w Cinkciarz.pl

W trosce o zapewnienie Państwu jeszcze lepszej i kompleksowej usługi, poprawiliśmy opcje stałych ...

18.10.2012 | 15:37

Najkorzystniejsze kursy walut 7:00 - 20:00

Informujemy, iż rozszerzamy czas, w którym oferujemy najkorzystniejsze kursy walut dla transakcji...

17.10.2012 | 16:50

BNP Paribas: 24 bank w ofercie

Z przyjemnością informujemy, że 17 października 2012 roku kantor internetowy Cinkciarz.pl wdrożył...