Nowości

Aktualności

Smart TV, Blackberry, Windows 8 i inne

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy aplikację na telewizory Samsung Smart TV. Ponadto, poszerzyliśmy ofertę Cinkciarz.pl o aplikację dla systemów Blackberry oraz Windows 8. Wśród nowości znaleźć można również aktualizację aplikacji na systemy Android, iOS oraz Windows Phone.

Cinkciarz.pl pierwszym kantorem w kosmosie

Kantor Cinkciarz.pl wysłał w kosmos pieniądze z różnych stron świata. Waluty wróciły bezpiecznie na Ziemię. Potwierdziliśmy tym samym, że można dostarczyć walutę absolutnie wszędzie i w każdych warunkach.

Biuro Cinkciarz.pl w londyńskim City

Cinkciarz.pl, jako pierwsza polska firma finansowa, otworzyła międzynarodowe biuro w Londynie - finansowym centrum świata. Znaleźliśmy się w towarzystwie największych banków inwestycyjnych i instytucji finansowych, takich jak: Bank of America, Goldman Sachs, Deutsche Bank i wielu innych.

Jedenaście nowych walut w ofercie

Oferując najwyższej jakości usługi każdemu, kto potrzebuje waluty, Cinkciarz.pl poszerzył swoją ofertę. Do obecnych już piętnastu walut doszło kolejne dziesięć. Jak nigdy dotąd, szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu można zaopatrzyć się w pieniądze obowiązujące w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Środkowej i Oceanii.

Cinkciarz.pl w organizacji SWIFT

Dołączyliśmy do organizacji SWIFT, spełniając tym samym wysokie wymagania stawiane przez zespół weryfikujący. Przydzielono nam kod identyfikujący BIC, który wyróżnia Cinkciarz.pl na arenie finansów międzynarodowych. Tym samym rozpoczęliśmy fazę integracji z zaawansowanym systemem zabezpieczeń przy współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową.