Nowości

Komentarze walutowe

Popołudniowy komentarz walutowy z 16.10.2017

Doniesienia o możliwym zerwaniu negocjacji ws. Brexitu osłabiają brytyjską walutę. Złoty z kolei zyskuje dzięki nieco słabszemu dolarowi po południu i lepszym od oczekiwań danym o saldzie rachunku bieżącego.

Komentarz walutowy z 16.10.2017

Napięcia na Bliskim Wschodzie nie pogorszyły sentymentu na rynku. EUR/USD spada poniżej 1,18. Stabilizacja na złotym, ale dane o produkcji przemysłowej i sprzedaży detalicznej, które poznamy w środę, mogą istotnie wpłynąć na jego notowania.

Komentarz walutowy z 13.10.2017

Seria wypowiedzi przedstawicieli Fedu oraz EBC bez większego wpływ na notowania. EBC zredukuję od nowego roku skup aktywów o połowę? Ważne dla dolara dane z USA. Złoty korzysta z pozytywnego sentymentu do rynków wschodzących. EUR/PLN testował przed południem okolicę 4.26.

Popołudniowy komentarz walutowy z 12.10.2017

Lepsze od oczekiwań dane makroekonomiczne z gospodarki USA wspierają dolara, ale ich wpływ może być ograniczony. Impas w negocjacjach w sprawie rachunku za Brexit ciąży na funcie. Złoty może nieco tracić wraz z umacniającym się dolarem, ale prawdopodobieństwo dużych zmian jest ograniczone.

Komentarz walutowy z 12.10.2017

Mniej jastrzębi od oczekiwań przekaz z Rezerwy Federalnej nie pozwolił dolarowi odrobić ostatnich strat. Dobre dane o produkcji przemysłowej ze strefy euro pozytywne dla wspólnej waluty. Złoty korzysta ze słabości dolara i dobrego sentymentu do rynków wschodzących. EUR/PLN testuje okolicę 4.27, a CHF/PLN spada poniżej poziomu 3.70.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem