Nowości

Komunikaty

Na tej stronie znajdziecie Państwo bieżące komunikaty dotyczące pracy kantoru internetowego Cinkciarz.pl.

Dzień wolny od HUF

Informujemy, że 23.10.2017 r. jest dniem wolnym od waluty HUF. Tego dnia transakcje wymiany ww. waluty mogą być opóźnione.

Problemy techniczne w banku BPS

Informujemy, że w związku z problemami technicznymi realizacja transakcji wymiany walut w obrębie banku BPS w dniu 10.10.2017 r., może być opóźniona. Za utrudnienia przepraszamy.

Problemy techniczne w banku Credit Agricole

W związku z problemami technicznymi w banku Credit Agricole, w dniu 09.10.2017 r. mogą wystąpić opóźnienia w realizacji transakcji obsługiwanych przez ten bank.

Informacja o dostępie do infolinii

Informujemy, że dnia 9.10.2017 r., z przyczyn od nas niezależnych mogą występować problemy z połączeniami telefonicznymi z Infolinią. Jednocześnie informujemy, że nasi konsultanci są dostępni pod adresem mailowym kontakt@cinkciarz.pl oraz za pośrednictwem LiveChat-a dostępnego na naszej stronie.

Dzień wolny od USD, JPY i CAD

Informujemy, że 09.10.2017 r., jest dniem wolnym od walut USD, JPY oraz CAD. W tym dniu transakcje wymiany ww. walut mogą być opóźnione.

Dzień wolny od HKD

Informujemy, że 05.10.2017 r. jest dniem wolnym od waluty HKD. Tego dnia transakcje wymiany ww. waluty mogą być opóźnione.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem