Nowości

Komunikaty

Na tej stronie znajdziecie Państwo bieżące komunikaty dotyczące pracy kantoru internetowego Cinkciarz.pl.

Opóźnienia w BGŻ BNP Paribas

W związku z problemami technicznymi w banku BGŻ PNB Paribas. W dniu 28.12.2017 r. mogą wystąpić opóźnienia w realizacji transakcji obsługiwanych przez ten bank.

Informacja o nowej usłudze

Informujemy, że 22.12.2017 r. na portalu Cinkciarz została udostępniona nowa usługa. Użytkownicy mogą teraz dokonywać transakcji na rynku Forex. Jednocześnie informujemy, że dostawcą nowej usługi jest spółka Conotoxia Ltd.

Zmiana regulaminu

Informujemy, że 07.12.2017 r. na Portalu Cinkciarz.pl została opublikowana zauktualizowana wersja Regulaminu Usługi Wymiany Walut oraz nowy Regulamin Portalu Cinkciarz.pl.

Problemy techniczne w banku PKO BP

Informujemy, że w związku z problemami technicznymi realizacja transakcji wymiany walut w obrębie banku PKO BP w dniu 23.11.2017 r., może być opóźniona. Za utrudnienia przepraszamy.

Dzień wolny od USD i JPY

Informujemy, że 23.11.2017 r., jest dniem wolnym od walut USD oraz JPY. W tym dniu transakcje wymiany ww. walut mogą być opóźnione.

Problemy techniczne w banku PKO BP

Informujemy, że w związku z problemami technicznymi realizacja transakcji wymiany walut w obrębie banku PKO BP w dniu 17.11.2017 r., może być opóźniona. Za utrudnienia przepraszamy.