Nowości

Komunikaty

Na tej stronie znajdziecie Państwo bieżące komunikaty dotyczące pracy kantoru internetowego Cinkciarz.pl.

Dzień wolny od JPY

Informujemy, że 03.11.2017 r. jest dniem wolnym od waluty JPY. Tego dnia transakcje wymiany ww. waluty mogą być opóźnione.

Opóźnienia w PEKAO S.A.

W związku z problemami technicznymi w banku PEKAO S.A. w dniu 26.10.2017 r. mogą wystąpić opóźnienia w realizacji transakcji obsługiwanych przez ten bank.

Dzień wolny od HUF

Informujemy, że 23.10.2017 r. jest dniem wolnym od waluty HUF. Tego dnia transakcje wymiany ww. waluty mogą być opóźnione.

Problemy techniczne w banku BPS

Informujemy, że w związku z problemami technicznymi realizacja transakcji wymiany walut w obrębie banku BPS w dniu 10.10.2017 r., może być opóźniona. Za utrudnienia przepraszamy.

Problemy techniczne w banku Credit Agricole

W związku z problemami technicznymi w banku Credit Agricole, w dniu 09.10.2017 r. mogą wystąpić opóźnienia w realizacji transakcji obsługiwanych przez ten bank.

Informacja o dostępie do infolinii

Informujemy, że dnia 9.10.2017 r., z przyczyn od nas niezależnych mogą występować problemy z połączeniami telefonicznymi z Infolinią. Jednocześnie informujemy, że nasi konsultanci są dostępni pod adresem mailowym kontakt@cinkciarz.pl oraz za pośrednictwem LiveChat-a dostępnego na naszej stronie.