Nowości

#CinkciarzPL i reprezentacja są jak...

Duration: competition ended
Nagroda: książka “Bój o Euro 2016 “ z autografem Romana Kołtonia o wartości ok. 60 zł., za miejsca 3-10 książka “Bój o Euro 2016” o wartości ok. 60 zł.

Przygotowaliśmy konkurs, w którym macie szansę na wygranie książki "Bój o Euro 2016" Romana Kołtonia wraz z jego autografem. Wystarczy, że pod postem konkursowym na twitterze dokończycie zdanie: #CinkciarzPL i reprezentacja są jak...

Nagrodzimy odpowiedzi, które uznamy za najciekawsze. Konkurs potrwa do środy (7.12) do godziny 12. Laureatów ogłosimy tego samego dnia ok. godz. 15. Liczymy na Waszą kreatywność!

Regulamin: http://bit.ly/2fVdZGN

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem