Nowości

Co łączy serwis Cinkciarz.pl i Reprezentację Polski w piłce nożnej?

Adres: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/posts/1105522629486885/
Czas trwania: 15.06 - 16.06
Nagroda: piłka nożna Cinkciarz.pl

Nasz partner, piłkarska reprezentacja Polski, bardzo udanie rozpoczęła Mistrzostwa Europy. Już jutro w kolejnym meczu zmierzy się z reprezentacją Niemiec. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż 5 futbolowych piłek. Jak zdobyć jedną z nich? Odpowiedz na pytanie: Co łączy serwis Cinkciarz.pl i Reprezentację Polski w piłce nożnej?

Piłki otrzymają osoby, które wykażą się największą kreatywnością. Konkurs trwa do czwartku do godz. 22. Wyniki ogłosimy w piątek ok. godz. 14.

Regulamin: https://goo.gl/Fdnwk5

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem