Nowości

Gadżety dla kibiców

Pytanie konkursowe: Jaki nowy kibicowski gadżet Cinkciarz.pl powinien przygotować dla kibiców?
Adres: https://www.youtube.com/watch?v=G3XFW2nGBas
Czas trwania: od 15 do 21 grudnia 2016 r., do godz. 12:00
Nagroda: zestaw prezentowy oraz książka “Bój o Euro 2016” z autografem Romana Kołtonia o łącznej wartości ok. 120 zł (x1), zestaw prezentowy oraz książka “Bój o Euro 2016” Romana Kołtonia o łącznej wartości ok. 120 zł (x4)

W naszym cyklu grudniowych konkursów przygotowanych wspólnie z Romanem Kołtoniem, mamy zadanie dla naszych widzów na YouTube!

Obejrzyj film i odpowiedz na wyzwanie Romana Kołtonia. Najlepsze komentarze nagrodzimy zestawami gadżetów, takimi jak pokazane na filmie! Na Wasze odpowiedzi czekamy do 21 grudnia.

Regulamin: http://bit.ly/2gOxJvQ

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem