Nowości

Pieniądze szczęścia nie dają?

Adres:https://www.facebook.com/cinkciarzpl/videos/1205265429512604
Czas trwania: 19.10 - 21.10 do godziny 23:59
Nagroda: podwójne zaproszenie na mecz Polska - Słowenia o wartości 180zł x2, zestaw prezentowy o wartości ok. 80zł x1

Przygotowaliśmy kolejny konkurs, w którym macie szansę na zdobycie podwójnych zaproszeń na towarzyski mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej ze Słowenią! Pytanie konkursowe w filmiku poniżej przedstawia Jarosław Fojut, piłkarz Pogoń Szczecin.

Zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca otrzymają podwójne zaproszenia na mecz Polska - Słowenia, natomiast za trzecie miejsce czeka na Was atrakcyjny zestaw prezentowy.

Konkurs potrwa do piątku 21.10. do godziny 23:59. Laureatów ogłosimy w sobotę 22.10. około południa. Liczymy na Waszą kreatywność!

Regulamin: goo.gl/jlvCWK

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem