Nowości

Pokaż Cinkciarz.pl na zdjęciu z ferii zimowych

Zadanie konkursowe: Pokaż markę Cinkciarz.pl na zdjęciu z ferii zimowych. Fotografie należy umieszczać pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku
Adres: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/photos/a.612518925453927
Czas trwania: od 24 stycznia do 5 lutego 2017 r., do godziny 23:59
Nagroda: zestaw gadżetów o wartości 50 zł (x5)

Przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać zestawy wartościowych gadżetów. Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na naszym profilu na Facebooku pokażecie markę Cinkciarz.pl na zdjęciu z ferii zimowych.

Konkurs potrwa do 5 lutego, do godziny 23:59, a wyniki ogłosimy 6 lutego, w okolicach południa. Zestawy prezentowe powędrują do 5 osób, które według nas wykażą się największą kreatywnością.

Regulamin: http://bit.ly/2jY3aq8

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website