Nowości

Pokaż jak kibicujesz!

Pytanie konkursowe: Prześlij zdjęcie lub film, na którym pokażesz jak kibicujesz.
Adres: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/posts/1433006346738510
Czas trwania: od 25 do 30 maja 2017 r., do godziny 23:59
Nagroda: za pierwsze, drugie, trzecie i czwarte miejsce: Podwójne zaproszenie na wybrany mecz reprezentacji Polski w Lublinie na UEFA EURO U21 o wartości ok. 30 zł (Polska - Słowacja, Lublin, 16.06.2017, 20:45 lub Polska - Szwecja, Lublin, 19.06.2017, 20:45 ) i zestaw gadżetów o wartości ok. 50 zł

Przygotowaliśmy konkurs, w którym możesz wygrać gadżety i bilety na wybrany mecz piłkarskiej reprezentacji Polski w Lublinie, podczas Mistrzostw Europy U21. Wystarczy, że na zdjęciu lub filmie pokażesz jak kibicujesz.

Na Wasze zdjęcia lub filmy czekamy w komentarzach pod postem. Konkurs trwa do 30.05 do godz. 23:59. Wyniki ogłosimy 31.05 ok. południa. Nagrody otrzymają 4 osoby, które wykażą się największą kreatywnością - najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone podwójnym zaproszeniem na wybrany mecz reprezentacji Polski U21 w Lublinie i zestaw gadżetów.

Regulamin: http://bit.ly/2qob3Ec

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
 • Zalety Cinkciarz.pl

  Pytanie konkursowe: Dlaczego warto korzystać z serwisu Cinkciarz.pl?

 • Wyobraź sobie, że jesteś walutą

  Pytanie konkursowe: Wykonaj zadanie, które Cillian Sheridan opisuje w materiale ...

 • #DrogaNaEuro

  Zadanie konkursowe: Należy w pomysłowy sposób połączyć trzy tematy: międzynarodo...

 • Waluta Płocka

  Pytanie konkursowe: Gdyby Płock miał swoją walutę, jakbyście ją nazwali? ...

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem