Nowości

Pokaż jak wspierasz Biało-Czerwonych

Zadanie konkursowe: Opublikuj na Instragramie zdjęcie lub krótki film i pokaż, jak wspierałeś/łas Biało-Czerwonych w eliminacjach i finałach Euro 2016. W opisie konkursowego zgłoszenia oznacz profil Cinkciarz.pl (@cinkciarz.pl)
Adres: https://www.instagram.com/
Czas trwania: od 22 do 28 grudnia 2016 r., do godziny 12:00
Nagroda: zestaw prezentowy oraz książka “Bój o Euro 2016” Romana Kołtonia o łącznej wartości ok. 120 zł. (x20), 2 najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone książką z podpisem Romana Kołtonia

W grudniu ubiegłego roku światło dzienne ujrzała książka Romana Kołtonia „Bój o Euro 2016”. Dla wszystkich kibiców reprezentacji Polski jej oficjalny sponsor Cinkciarz.pl przygotował konkurs, w którym oprócz książek można wygrać także atrakcyjne zestawy gadżetów!

Co zrobić, by wygrać? Wystarczy opublikować na Instagramie zdjęcie lub krótki film ukazujący, jak wspieraliście biało-czerwonych w eliminacjach i finałach Euro 2016, a także oznaczyć profil sponsora (@cinkciarz.pl). Autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych zdjęć i filmów jury nagrodzi zestawami atrakcyjnych gadżetów oraz książkami Romana Kołtonia.

Konkurs rozpoczyna się 22 grudnia, a zdjęcia lub krótkie filmy należy publikować i zgłaszać do 28 grudnia. Powodzenia!

Regulamin: http://bit.ly/2hKCrM4

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website