Nowości

Pokaż na zdjęciu Cinkciarz.pl!

Adres: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/posts/1165039013535246
Czas trwania: 04.09 - 07.09
Nagroda: bilety na mecze reprezentacji Polski z Danią i Armenią

W pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Świata reprezentacja Polski zremisowała na wyjeździe z Kazachstanem 2:2.

Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest 5 podwójnych zaproszeń na spotkania Polski z Danią (x2) i Armenią (x3) w Warszawie. Jak możesz zdobyć jedno z nich? Wystarczy, że pokażesz na zdjęciu Cinkciarz.pl! Bilety wygrają osoby, które wykażą się największą kreatywnością. Czekamy na ciekawe fotografie, na których pokażecie nasz logotyp, firmę, reklamę lub gadżety. Wklejajcie je komentarzach pod postem. Konkurs trwa do środy do godz. 22. Wyniki ogłosimy w czwartek ok. południa.

Regulamin: http://bit.ly/2cqO5dt

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem