Nowości

Pytanie od Piotra Stokowca

Pytanie konkursowe: Odpowiedz na pytanie Piotra Stokowca
Adres: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/videos/1491502120888932
Czas trwania: od 17 do 19 lipca 2017 r., do godziny 13:00
Nagroda: za pierwsze, drugie i trzecie miejsce: podwójne zaproszenie na mecz Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław (Lubin, 24 lipca, godz. 18:00) o wartości ok. 30 zł, pierwsze miejsce dodatkowo zostanie nagrodzone piłką z podpisami piłkarzy Zagłębia Lubin

Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia na mecz Zagłębie Lubin - WKS Śląsk Wrocław SA. Jak je zdobyć? Wystarczy, że odpowiesz na pytanie Piotra Stokowca, zaprezentowane w materiale wideo.

Na odpowiedzi czekamy w komentarzach pod postem do środy do godz. 13:00. Wyniki ogłosimy tego samego dnia ok. godz. 15:00. Podwójne zaproszenie otrzymają 3 osoby, które wykażą się największą kreatywnością. Pierwsze miejsce dodatkowo zostanie nagrodzone piłką z podpisami zawodników Zagłębia Lubin.

Regulamin: http://bit.ly/2tw3Cg4

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem