Nowości

Waluta Białegostoku

Pytanie konkursowe: Gdyby Białystok miał swoją walutę, jakbyście ją nazwali?
Adres: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/posts/1325639167475229
Czas trwania: od 13 lutego do 15 lutego 2017 r., do godziny 16:00
Nagroda: za 1 i 2 miejsce - Podwójne zaproszenie na mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna, za 3 i 4 miejsce zestaw gadżetów kibica

Przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać bilety na mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Łęczna oraz zestawy gadżetów kibica.

Aby je zdobyć, musicie odpowiedzieć na pytanie: Gdyby Białystok miał swoją walutę, jakbyście ją nazwali?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do środy, do godziny 16. Nagrodzimy te, które uznamy za najbardziej kreatywne - pierwsze i drugie miejsce otrzymają podwójne zaproszenia, trzecie i czwarte zestawy gadżetów. Wyniki ogłosimy w środę ok. godz. 18:00. Powodzenia!

Regulamin: http://bit.ly/2kBTxuj

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website