Nowości

Wymiana walut

Pytanie konkursowe: Dokończ zdanie - Kiedy wymieniam waluty, najważniejsze dla mnie jest...
Adres: https://www.facebook.com/cinkciarzpl/videos/1370682596304219
Czas trwania: od 31 marca do 4 kwietnia 2017 r., do godziny 16:00
Nagroda: za pierwsze i drugie miejsce: Podwójne zaproszenie na mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia (08.04, godz. 18:00) o wartości ok. 50 zł

Przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać bilety na mecz Pogoń Szczecin - Arka Gdynia SSA (08.04, godz. 18:00). Aby je zdobyć, musicie dokończyć zdanie, zawarte w materiale wideo.

Na Wasze odpowiedzi w komentarzach czekamy do wtorku, do godz. 16. Nagrodzimy te, które uznamy za najbardziej kreatywne. Wyniki ogłosimy w środę ok. południa.

Regulamin: http://bit.ly/2oFONW3

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website