O nas

O zespole

Współpracując z najlepszymi specjalistami poszerzysz wiedzę oraz zdobędziesz ciekawe doświadczenie i przydatne umiejętności.

Myślimy o firmie jako o miejscu, w którym masz szansę rozwijać się na wielu płaszczyznach. Zależy nam na tym, abyś zajmował się tym, w czym jesteś dobry i co sprawia Ci przyjemność. Umożliwiamy indywidualne kształtowanie i rozwój ścieżki kariery w firmie.

Aktualnie spółka zatrudnia ponad 200 wysokiej klasy specjalistów. Liczba osób, która znajduje pracę w grupie Cinkciarz.pl, systematycznie rośnie. Docelowo, w perspektywie kolejnych pięciu lat, zatrudnienie w niej znajdzie ok. 500 osób. Ambitne plany mają związek m.in. z ekspansją spółki na rynki międzynarodowe oraz jej najnowszym projektem, dotyczącym budowy sztucznej inteligencji.

Kto tworzy nasz zespół?

Tworząc zespoły, bierzemy pod uwagę kompetencje oraz zainteresowania zawodowe pracowników. Realizujemy wiele projektów. Z pewnością znajdziesz ten, który pozwoli Ci wykorzystać własne talenty i czerpać inspiracje do kolejnych działań.

Nasz zespół tworzą doświadczeni profesjonaliści, którzy swoje doświadczenie zdobywali w wielu renomowanych organizacjach oraz młodzi, utalentowani ludzie, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Codziennie realizujemy innowacyjne projekty i wdrażamy nowatorskie rozwiązania. Możesz stać się ich twórcą. Czekamy na Twoje pomysły.

Nasz sukces tworzy wielu specjalistów z różnorodnych branż, m.in.:

  • IT,
  • zarządzanie projektami i produktami,
  • usługi finansowe,
  • księgowość,
  • compliance,
  • marketing,
  • sprzedaż i rozwój biznesu,
  • obsługa klienta.

Zobacz nasze aktualne oferty pracy.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website