O nas

Opis działalności

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa, instytucje oraz klienci indywidualni.

Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze fintech. System rozwiązań, które oferuje, to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT zatrudnionych w spółce. Firma należy do organizacji SWIFT, zrzeszającej największe banki oraz instytucje finansowe.

Poza Polską Cinkciarz.pl dostępny jest na światowym rynku pod nazwą Conotoxia. Obie marki funkcjonują równolegle wobec siebie. Łączą je założenia strategiczne i komunikacyjne. Logo, kolorystyka i układ graficzny pozostają identyczne.

Spółka Conotoxia Sp. z o.o. posiada licencję instytucji płatniczej. Cinkciarz.pl Sp. z o.o. działa w imieniu i na rzecz Conotoxii Sp. z o.o., z którą zawarł umowę agencyjną. To oznacza, że obie spółki stanowią hybrydę, mogącą świadczyć usługi przekazów pieniężnych, płatności, przelewów oraz wymiany walut.

Transakcje można zawierać w dowolnym momencie. Serwis jest dostępny przez całą dobę. Użytkownicy mają możliwość wymiany waluty za pomocą portfela walutowego lub modelu transakcji społecznościowych. Dla klientów w wybranych krajach dostępny jest także model transakcji z rachunku bankowego.

Dzięki usługom serwisu klienci unikają dodatkowych wydatków związanych z przelewami międzynarodowymi, np. opłat naliczanych przez zewnętrzne instytucje płatnicze lub banki pośredniczące. W tym celu Cinkciarz.pl cały czas poszerza ilość udostępnianych rachunków bankowych. Docelowo będą one otwarte w kilkudziesięciu państwach na świecie.

Spółka dostarcza usługi finansowe z wykorzystaniem nowatorskich pomysłów. Wymianę walut wspiera szereg narzędzi - stałe zlecenie, polecenie zapłaty czy alert walutowy. Cinkciarz.pl oferuje również karty pre-paid, stale zwiększając liczbę walut, w których są one dostępne.

Wymienione rozwiązania pozwalają na wygodne dokonywanie transakcji przy minimalnym zaangażowaniu oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Z myślą o klientach biznesowych firma uruchomiła dedykowaną platformę pozwalającą na ekspresowe zawieranie transakcji, według indywidualnie ustalonych kursów walut.

Serwis udostępnia również aplikacje mobilne na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne - Android, iOS, Windows Phone, Blackberry oraz Windows 8. Spółka jest jedną z pierwszych na świecie firm, które stworzyły aplikację finansową na Google Glass™. Marka jest obecna również na SmartTV, Apple Watch oraz Android Wear.

Firma aktywnie wspiera ideę sportu. Działania sponsoringowe to integralna część jej strategii komunikacji.

Inspiracją wszystkich podejmowanych wyzwań jest dalszy rozwój spółki. To wytrwale realizowana i precyzyjnie przemyślana strategia poszerzania dostępności oraz zakresu oferowanych usług na międzynarodowych rynkach.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem