Pomoc

Transakcje społecznościowe

Nasz przewodnik "krok po kroku" przeprowadzi Cię przez proces zakładania transakcji społecznościowych w kantorze internetowym Cinkciarz.pl.

Kliknij, aby powiększyć wideo.

1. Zakładanie transakcji społecznościowej rozpoczynasz od zasilenia portfela walutowego. W tym celu obejrzyj instrukcję pod tytułem “Zasilanie portfela walutowego”.

2. Kiedy środki zostaną zaksięgowane na portfelu walutowym, wybierz opcję Transakcje społecznościowe, a następnie: Kup walutę lub Sprzedaj walutę.

3. Wybierz walutę, którą chcesz kupić.

4. Wprowadź kurs wymagany.

5. Przy ustalaniu kursu weź pod uwagę aktualny kurs wymiany. Może się okazać, że po wprowadzeniu zbyt wygórowanej wartości kursu, nie pojawią się żadne oferty przeciwstawne.

6. Wprowadź kwotę transakcji.

7. Kliknij przycisk Oblicz koszt.

8. Zapoznaj się z obecnym kursem waluty w Cinkciarz.pl. Może się okazać, że bieżący kurs jest korzystniejszy, niż oferty społecznościowe.

9. Pamiętaj, że na poczet transakcji zostaną zabezpieczone środki z portfela walutowego w wysokości jej wartości. Zabezpieczonych środków nie można wypłacić.

10. Kliknij przycisk Dodaj ofertę.

11. Twoje zlecenie społecznościowe zostało dodane. Poczekaj, aż system dopasuje ofertę przeciwstawną do Twojej oferty. Kiedy to nastąpi, dostaniesz wiadomość e-mail lub SMS.

12. Możesz edytować kurs, kwotę i nazwę swojej oferty społecznościowej za pomocą opcji Edytuj.

13. Możesz usunąć swoją ofertę za pomocą opcji Usuń.

14. Jeśli chcesz by Twoja oferta społecznościowa nie była aktywna, ale wiesz, że przyda Ci się za jakiś czas i nie chcesz jej usuwać, użyj opcji Dezaktywuj.