Pomoc

Transakcje społecznościowe

Nasz przewodnik przeprowadzi Cię przez proces zakładania transakcji społecznościowych w kantorze internetowym Cinkciarz.pl.

1. Zawieranie transakcji społecznościowej rozpoczynasz od zasilenia portfela walutowego. W tym celu zapoznaj się z instrukcją pod tytułem “Zasilenie portfela walutowego”.

2. Kiedy środki zostaną zaksięgowane w portfelu walutowym, wybierz opcję Transakcje społecznościowe, a następnie: Kup lub Sprzedaj walutę.

3. Wybierz walutę, którą chcesz kupić lub sprzedać.

4. Wprowadź wymagany kurs.

5. Przy ustalaniu wymaganego kursu weź pod uwagę aktualny kurs wymiany. Może się okazać, że po wprowadzeniu zbyt wygórowanej wartości, nie pojawią się żadne oferty.

6. Wprowadź kwotę transakcji.

7. Kliknij przycisk Oblicz koszt.

8. Zapoznaj się z obecnym kursem waluty w Cinkciarz.pl. Może się okazać, że bieżący kurs jest korzystniejszy niż oferty społecznościowe.

9. Pamiętaj, że na poczet transakcji zostaną zabezpieczone środki z portfela walutowego odpowiadające wartości transakcji. Zabezpieczonych środków nie można wypłacić.

10. Kliknij przycisk Dodaj ofertę.

11. Twoje zlecenie społecznościowe zostało dodane. Poczekaj, aż system dopasuje czyjąś ofertę do Twojej. Kiedy to nastąpi, dostaniesz wiadomość e-mail i SMS, jeśli masz aktywny pakiet SMS.

12. Możesz edytować kurs, kwotę i nazwę swojej oferty społecznościowej za pomocą opcji Edytuj.

13. Możesz usunąć swoją ofertę za pomocą opcji Usuń.

14. Jeśli chcesz, by Twoja oferta społecznościowa nie była aktywna, ale wiesz, że przyda Ci się w przyszłości i nie chcesz jej usuwać, użyj opcji Dezaktywuj.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem