Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

RegTech

Rewolucyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązanie wspierające walkę z przestępstwami finansowymi.

Zapytaj o ofertę
regtech_jumbotron_graphic_alt

Kompleksowe narzędzie

Kompletne rozwiązanie dostępne z poziomu jednej platformy.

Case management system

Intuicyjny i prosty w obsłudze, zintegrowana ścieżka eskalacji, proces decyzyjny, archiwizacja zebranej dokumentacji i analiz. Logi audytowe.

Personalizacja

Możliwość dostosowania interfejsu i skalowania parametrów do potrzeb użytkowników.

regtech_jumbotron_graphic_alt

AML to wyzwanie

Co jakiś czas spotykamy się z alarmującymi doniesieniami i artykułami na temat problemów instytucji finansowych spowodowanych brakiem odpowiednich systemów oraz kontroli w zakresie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i zapobiegania nadużyciom finansowym. W wyniku inspekcji regulatorów wiele instytucji otrzymało kary finansowe oraz nakaz natychmiastowego naprawienia mechanizmów AML. Dla firm najbardziej dotkliwymi konsekwencjami jest nie tylko uszczerbek reputacji, ale również ogromne koszty działań naprawczych. Wdrożenie naszego rozwiązania jest odpowiedzią na zwiększające się wymogi regulacyjne.

Odkryj potencjał naszego narzędzia

CDD, EDD, KYC, weryfikacja dokumentów tożsamości, okresowy przegląd CDD, screening list sankcyjnych i PEP, monitoring negatywnych informacji medialnych, ocena ryzyka, monitorowanie transakcji, system maszynowego uczenia się wykrywania oszustw.

System maszynowego uczenia się wykrywania oszustw

Wykrywanie anomalii podejrzanych zachowań w oparciu o wzory zachowań/aktywności klientów. Zaawansowane strategie i algorytmy do wykrywania anomalii.

Screening list sankcyjnych

Dwanaście tysięcy list sankcyjnych dostarczonych przez LexisNexis, w tym OFAC, ONZ, UE, HMT. Codzienna aktualizacja list.

Screening list PEP

Weryfikacja list krajowych i zagranicznych osób pełniących eksponowane funkcje polityczne.

Adverse media screening

Pokaźna baza informacji medialnych. Skuteczna metodologia filtrowania.

Ocena ryzyka

W pełni zautomatyzowana ocena ryzyka. Dynamiczne reagowanie na zachowanie klienta. Szeroki zakres kryteriów. Wbudowana ścieżka akceptacji klienta.

Monitoring transakcji

Oparte na scenariuszach monitorowanie aktywności klientów w celu wykrycia nietypowych zachowań. Technologia agregowania danych.

Dla kogo jest nasze rozwiązanie?

RegTech staje się koniecznością dla podmiotów zobowiązanych do wdrożenia standardów i norm w zakresie zapobiegania przestępczości. Jeśli pracujesz w Compliance, AML, zarządzasz ryzykiem, przeciwdziałasz nadużyciom finansowym lub jesteś członkiem zarządu odpowiedzialnym za te obszary - nasze rozwiązanie jest dla Ciebie. To produkt, który pomoże Ci osiągnąć i zachować w firmie zgodność z obowiązującymi przepisami prawa.

regtech_dedication_graphic_alt

Zostań naszym partnerem

Sprawdź, jak szybko i łatwo możesz zacząć korzystać z naszego rozwiązania.

regtech__contact_graphic_alt

Skontaktuj się z nami

Przedstaw się krótko. Daj znać, kim jesteś i w jakiej branży działasz. Nasz zespół skontaktuje się z Tobą i przeprowadzi Cię przez proces onboardingu.

[email protected]

regtech__integrate_graphic_alt

Zintegruj się

Po nawiązaniu współpracy nasi specjaliści rozpoczną z Tobą pracę nad integracją i testami. Zapewnimy szkolenie z obsługi systemu.

regtech__onboard_graphic_alt

Korzystaj z RegTech

Po dopełnieniu niezbędnych formalności i integracji możesz zacząć korzystać z naszego oprogramowania. Masz dodatkowe pytania? Nasz dedykowany zespół jest do Twojej dyspozycji.