Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Prowizje i czas realizacji

Sprawdź jak szybkie są nasze przekazy pieniężne. Pamiętaj, że Twoje pieniądze są wysyłane po atrakcyjnych kursach walut.

Prowizje i czas realizacji

Ile trwa realizacja przekazu?

2

Przekaz opłacany z portfela walutowego, karty kredytowej lub debetowej jest realizowany w ciągu kilku minut.

Czas realizacji przekazu z wykorzystaniem rachunku bankowego jest zależny od banków.

Tabela godzin granicznych

Jeżeli transakcja zostanie zlecona po godzinach granicznych, zgodnie z Regulaminem Usług Płatniczych „Przekazy Pieniężne”, jej realizacja nastąpi:

  • maksymalnie w następnym dniu roboczym (dla walut PLN i EUR),
  • maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych (dla pozostałych walut).

Waluta Godzina graniczna (UTC +1)
PLN i EUR 13:00
Pozostałe waluty 12:00

Oszczędzasz czas i pieniądze

Staramy się skrócić czas realizacji przekazu do minimum.

Jeśli wysyłasz pieniądze z portfela walutowego na numer telefonu lub adres e-mail, środki wypłacamy natychmiast. Dzięki temu nasz przekaz jest znacznie szybszy od standardowego przelewu międzynarodowego.

Staramy się skrócić czas realizacji przekazu do minimum.

Tabele opłat i prowizji

Zapewniamy atrakcyjne kursy oraz minimalne opłaty i prowizje. Za realizację przekazu pobieramy prowizję podstawową, której wysokość zależy od metody wysyłki lub odbioru przekazu. Niezależnie od tego, mogą wystąpić dodatkowe opłaty i prowizje.

Szczegółowy cennik zależny od miejsca zamieszkania (rezydencji) jest dostępny w formacie PDF. Pobierz szczegółowy cennik

Prowizja

Poniższy cennik obowiązuje klientów zamieszkujących Polskę (rezydentów Polski). Jeśli mieszkasz w innym kraju, pobierz szczegółowy cennik w formacie PDF. Pobierz szczegółowy cennik

Prowizja jest pobierana w Walucie Wpłacanej. Przeliczenie prowizji odbywa się po kursie Cinkciarz.pl obowiązującym w momencie zawierania transakcji.

Rodzaj transakcji Prowizja za transakcję Prowizja za przelew:
Polecenie przelewu wewnętrznego (na portfel walutowy, adres e-mail, numer telefonu)--
Polecenie przelewu na rachunek w Polsce w walucie PLN0,2% (min. 0,99 PLN, max. 250 PLN)-
Polecenie przelewu na rachunek poza Polską (SWIFT) dla walut: EUR (poza strefą EURO), GBP, USD, BGN, CNY, HKD, MXN, NZD, RON, SGD, ZAR, ILS, AED, THB, PLN, CHF, CAD, SEK, CZK, AUD, DKK, NOK, JPY, HUF, RUB, TRY, RSD0,2% (min. 0,99 PLN, max. 250 PLN)0,25% (min. 40 PLN, max. 200 PLN)
Polecenie przelewu SEPA0,2% (min. 0,99 PLN, max. 250 PLN)5 PLN
Polecenie przelewu SEPA na rachunek w Polsce do banków: mBank, PEKAO SA, PKO BP, Santander, Millennium, BNP Paribas (BNP, BGŻ, Raiffeisen), ING, Alior Bank, BOŚ, BPS0,2% (min. 0,99 PLN, max. 250 PLN)-
Polecenie przelewu w walucie obcej na rachunek w Polsce (SWIFT) dla walut: GBP, USD, BGN, CNY, HKD, MXN, NZD, RON, SGD, ZAR, ILS, AED, THB, CHF, CAD, SEK, CZK, AUD, DKK, NOK, JPY, HUF, RUB, TRY0,2% (min. 0,99 PLN, max. 250 PLN)-
Polecenie przelewu w walucie obcej na rachunki walutowe Velo Bank.0,2% (min. 0,99 PLN, max. 250 PLN)10 PLN

Prowizja za ekspresową transakcję płatniczą oraz metodę płatności

Poniższy cennik obowiązuje klientów zamieszkujących Polskę (rezydentów Polski). Jeśli mieszkasz w innym kraju, pobierz szczegółowy cennik w formacie PDF. Pobierz szczegółowy cennik

Prowizja jest pobierana w Walucie Wpłacanej. Przeliczenie prowizji odbywa się po kursie Cinkciarz.pl obowiązującym w momencie zawierania transakcji.

Metoda płatności Prowizja za transakcję Prowizja za metodę płatności Uwagi

Pozostałe opłaty

Opłata odszkodowawcza: do 10% wartości transakcji

mBank Przelewy do Cinkciarz.pl w obcej walucie są płatne - cennik mBanku. Pozostałe przelewy bezpłatne.

VeloBank Przelewy od Cinkciarz.pl w obcej walucie są realizowane za pośrednictwem różnych banków. Opłata 10 PLN + dodatkowa opłata za bank pośredniczący - dowiedz się więcej. Pozostałe przelewy bezpłatne.

Bank BPS S.A. nalicza opłatę związaną z realizowaniem przelewów walutowych. Przelewy w PLN również mogą być obarczone prowizją.

Pozostałe polskie banki: Przelewy w bankach niewymienionych wyżej i na naszej liście rachunków są realizowane za pomocą różnych banków. W większości wysyłka i odbiór przelewów w PLN są bezpłatne. Przelewy w walutach obcych, zarówno do jak i od Cinkciarz.pl mogą być obarczone opłatą.

Przy przelewach w USD zostanie naliczona dodatkowa opłata przez STANDARD CHARTERED BANK lub inny bank pośredniczący w wysokości od 25 do 50 USD. W przypadku przelewów w innych obcych walutach, również mogą pojawić się opłaty z tytułu wystąpienia banków pośredniczących.

Przelewy zagraniczne mogą być obarczone dodatkową opłatą pobraną przez banki pośredniczące. Opłata może wynieść od ok. 20 do 50 USD (w przeliczeniu na walutę przelewu).

Przelewy GBP z Wielkiej Brytanii do Cinkciarz.pl mogą zostać obarczone dodatkową prowizją w wysokości od 12,00 GBP do 20,00 GBP. Opłata jest pobierana przez bank pośredniczący.

Uwaga: Dane dotyczące opłat naliczanych przez banki pośredniczące mają charakter szacunkowy. Rzeczywiste koszty są zależne m.in. od banków uczestniczących w operacji przelewu środków, typu przelewu czy klauzuli kosztowej. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za opłaty pobierane przez zewnętrzne instytucje płatnicze i banki pośredniczące, których działanie jest niezależne od Cinkciarz.pl.

Wyślij pieniądze teraz

Załóż darmowe konto i wyślij pieniądze online
- bez wychodzenia z domu.