Prowizje i czas realizacji

Sprawdź jak szybkie są nasze przekazy pieniężne. Pamiętaj, że Twoje pieniądze są wysyłane po atrakcyjnych kursach walut.

Ile trwa realizacja przekazu?

Przekaz z portfela walutowego na adres e-mail i numer telefonu realizujemy natychmiast. Odbiorca decyduje, kiedy i jak go odebrać.

Czas realizacji przekazu z wykorzystaniem rachunku bankowego jest zależny od banków.

Oszczędzasz czas i pieniądze

Staramy się skrócić czas realizacji przekazu do minimum. Jeśli wysyłasz pieniądze z portfela walutowego na numer telefonu lub adres e-mail, środki wypłacamy natychmiast. Dzięki temu nasz przekaz jest znacznie szybszy od standardowego przelewu międzynarodowego.

Jaka jest prowizja za przekaz pieniężny?

Wysokość prowizji za przekaz zależy od jego kwoty. Jeżeli wysyłasz pieniądze na rachunek bankowy w innym kraju, mogą wystąpić dodatkowe opłaty.

Kalkulator jest chwilowo niedostępny. Za utrudnienia przepraszamy.

Wpłacam

Odbiorca otrzyma

Zamień waluty
Metoda przekazu Prowizja
Przekaz na adres e-mail lub SMS 0 PLN
Przelew SEPA 5 PLN
Przelew SWIFT dla walut: EUR, GBP, USD, BGN, CNY, HKD, HRK, MXN, NZD, RON, SGD, ZAR 0,25% kwoty przekazu, nie mniej niż 50 PLN, nie więcej niż 200 PLN
Przelew SWIFT dla walut: PLN, CHF, CAD, SEK, CZK, AUD, DKK, NOK, JPY, HUF, RUB, TRY 0,25% kwoty przekazu, nie mniej niż 40 PLN, nie więcej niż 200 PLN
Opłata anulacyjna do 10% wartości transakcji*

*Opłata anulacyjna może zostać naliczona w przypadku, gdy użytkownik anuluje zawartą transakcję przekazu pieniężnego powiązaną z wymianą walut i oczekującą na wpłatę. Podstawy naliczania opłat określa Regulamin Usług Płatniczych.

Rozpocznij chat