Narzędzia walutowe

Narzędzia walutowe ułatwią Tobie wymianę wielu walut świata. Stworzyliśmy je między innymi z myślą o kredytobiorcach i turystach. Oszczędzisz czas i zyskasz pewność, że wymieniasz waluty po najlepszym kursie.

Stałe zlecenie

Wymieniasz waluty regularnie? Stałe zlecenie kupna lub sprzedaży walut sprawi, że proces ten będzie szybki i sprawny. Jest to idealne rozwiązanie do spłaty pożyczek i kredytów hipotecznych w Twoim banku.

Karty walutowe

Nie zaprzątaj sobie głowy gotówką podczas podróży. Zamów nasze karty walutowe w euro (EUR), funcie brytyjskim (GBP), dolarze amerykańskim (USD) i w polskich złotych (PLN).

Alerty walutowe

Uważasz, że śledzenie kursów walut jest czasochłonne? Chcesz kupić lub sprzedać walutę po określonym kursie? Nasze alerty walutowe są idealne dla Ciebie.

Polecenia zapłaty

Masz stałe zlecenie? Dzięki poleceniu zapłaty nasz serwis automatycznie pobierze środki na pokrycie transakcji z Twojego konta bankowego.

Powiadomienia SMS

Chcesz być na bieżąco? Powiadomienia SMS poinformują Cię o naszych produktach i usługach, zmianach statusu transakcji, pożądanych kursach walut i alertach walutowych.

Widget na stronę WWW

Prowadzisz bloga lub stronę internetową? Wykorzystaj nasz widget, aby zaprezentować najnowsze kursy walut.

Rozpocznij chat