Pomoc

Wprowadzenie

Chcemy odpowiedzieć na wszystkie pytania, które mogą pojawić się w związku z wymianą walut w naszym serwisie.

Pierwsze kroki

Rejestracja, logowanie, dodawanie kont bankowych - warto zapoznać się z podstawowymi informacjami, które ułatwią zlecenie pierwszej transakcji w serwisie.

Sposoby wymiany walut

W Cinkciarz.pl możesz wymieniać walutę na różne sposoby. Sprawdź, czym charakteryzują się poszczególne modele transakcyjne i wybierz ten, który spełnia Twoje oczekiwania.

Usługa dla kredytobiorców

Jeśli posiadasz kredyt walutowy, warto wiedzieć, w jaki sposób dzięki narzędziom udostępnionym w naszym serwisie, znacząco zredukować koszty związane z obsługą zobowiązań.

Narzędzia

Wygodny dostęp do waluty podczas podróży za pomocą kart walutowych czy oszczędzanie czasu poprzez stałe zlecenie - to tylko niektóre sposoby na zyskanie jeszcze więcej dzięki Cinkciarz.pl.

Edycja danych

Zapomniałeś loginu? Musisz zmienić dane? Chcesz edytować ustawienia? Zapraszamy do lektury naszego poradnika.

Pytania i odpowiedzi

Lista najczęściej zadawanych przez Klientów pytań przyspieszy dotarcie do właściwego rozwiązania.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website