Zasilenie portfela walutowego

Nasz przewodnik przeprowadzi Cię przez proces zasilenia portfela walutowego w portalu Cinkciarz.pl.

Zasilenie portfela walutowego z rachunku bankowego

1. W celu zasilenia portfela walutowego wybierz opcję: Portfel walutowy, a następnie Zasil portfel walutowy.

2. Wybierz Zasilenie z rachunku bankowego i naciśnij przycisk Dalej

3. Wskaż walutę, którą chcesz doładować portfel walutowy.

4. Wybierz numer konta, z którego chcesz wysłać środki.

5. Kliknij przycisk Wygeneruj dane.

6. Przejdź do systemu swojego banku i wyślij dowolną kwotę na podany w panelu rachunek bankowy. Przy polu, które chcesz skopiować, kliknij przycisk Kopiuj do schowka, a następnie w formularzu wysłania przelewu w swoim banku wciśnij kombinację klawiszy Ctrl+V lub też najedź kursorem na pole, użyj prawego przycisku myszy i wybierz opcję Wklej. Postępuj tak ze wszystkimi polami w formularzu.

7. Pamiętaj, że tytuł przelewu może być użyty tylko raz. Ponowne jego użycie spowoduje opóźnienie księgowania zasilenia portfela.

8. Jeśli aplikacja mobilna Twojego banku posiada funkcję skanowania kodów QR, a zlecona przez Ciebie transakcja z polskiego rachunku bankowego dotyczy PLN, możesz z niej skorzystać, skanując widoczny na ekranie kod QR. Po poprawnym zeskanowaniu wszystkie dane do przelewu zostaną wypełnione automatycznie. Pamiętaj, aby sprawdzić poprawność skopiowanych danych.

9. Wyślij przelew.

10. Poczekaj, aż środki zaksięgują się w Portfelu walutowym. Kiedy to nastąpi, dostaniesz wiadomość e-mail i SMS, jeśli masz aktywny pakiet SMS.

Zasilenie portfela walutowego z wykorzystaniem innych metod płatności

1. W celu zasilenia portfela walutowego wybierz opcję: Portfel walutowy, a następnie Zasil portfel walutowy.

2. Zaznacz opcję Zasilenie innymi metodami płatności i naciśnij przycisk Dalej.

3. W sekcji Wpłacam wskaż walutę, którą chcesz wpłacić i wprowadź jej kwotę (jeśli wiesz, jaką dokładnie kwotę chcesz wpłacić).

4. W sekcji Chcę otrzymać wskaż walutę, która ma zasilić twój portfel walutowy i wprowadź jej kwotę (jeśli nie podałeś już kwoty w sekcji Wpłacam).

5. Jako metodę płatności wybierz kartę kredytową lub debetową bądź płatność online: Entercash, iDeal, Sofort lub UnionPay.

6. Jeżeli wybrałeś kartę płatniczą, wskaż ją na liście. W celu potwierdzenia wprowadź kod CVC/CVV. Jeżeli chcesz dodać nową kartę płatniczą, kliknij przycisk Dodaj nową kartę.

7. Jeżeli zdecydowałeś się na płatność online, wybierz Entercash, iDeal, Sofort lub UnionPay, a następnie wskaż na liście swój bank (w przypadku Entercash oraz iDeal). Kliknij przycisk Zatwierdź.

8. Naciśnij przycisk Oblicz, aby sprawdzić aktualny kurs wymiany.

9. Kurs obowiązuje przez 15 sekund. Tyle czasu masz na jego zaakceptowanie i zawarcie transakcji. Jeżeli kurs Ci nie odpowiada, po upływie wskazanego czasu możesz ponownie kliknąć przycisk Sprawdź lub nie wykonywać transakcji.

10. Kliknij przycisk Realizuj, aby zasilić portfel walutowy.

Rozpocznij chat