Nowości

Komentarze walutowe

Komentarz walutowy z 19.10.2017

Doniesienia z Katalonii pogarszają sentyment na rynku. Funt traci po najsłabszych od pięciu miesięcy danych o sprzedaży detalicznej. Mimo gorszego nastroju, złoty pozostaje stosunkowo stabilny.

Popołudniowy komentarz walutowy z 18.10.2017

Produkcja przemysłowe w Polsce nieco zawodzi oczekiwania rynkowe, ale sprzedaż detaliczna je po raz kolejny przekracza. CHF/PLN spada poniżej 3,66 i osiąga najniższy kurs od uwolnienia franka do euro. Gorsze od konsensusu dane z rynku nieruchomości w USA mogą ciążyć na dolarze.

Komentarz walutowy z 18.10.2017

Spokojne notowania głównych par walutowych do południa. Wynagrodzenia Brytyjczyków wzrosły w sierpniu więcej od oczekiwań, ale nadal ich wzrost znajduje się znacznie poniżej poziomu inflacji. Złoty czeka na dane makroekonomiczne.

Popołudniowy komentarz walutowy z 17.10.2017

Najwyższa od 5,5 lat inflacja we wrześniu nie pomogła - funt stopniowo traci na wartości. Złoty z kolei w lepszej kondycji w drugiej części dnia - CHF/PLN spadł do najniższego poziomu od drugiej połowy stycznia 2015 r.

Komentarz walutowy z 17.10.2017

Amerykańska waluta wspierana jest przez dobry sentyment, potencjalnego następcę Janet Yellen oraz lepsze dane. Inflacja w Wielkiej Brytanii osiąga 3% pierwszy raz od 5,5 lat i jest już 1 pkt proc. powyżej celu Banku Anglii. Złoty czeka na dane z Polski.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem