Nowości

Nowości

Popołudniowy komentarz wideo z 24.03.2017

Dane o zamówieniach na dobra trwałe z USA nie zaskoczyły pozytywnie. Rynek nadal czeka na glosowanie w Izbie Reprezentantów. Złoty pozostaje silny i jest jedną z najmocniejszych walut w tym tygodniu.

Popołudniowy komentarz walutowy z 24.03.2017

Zamówienia na dobra trwałe w USA wzrosły w lutym powyżej oczekiwań, ale wskaźnik bazowy (z wyłączeniem zamówień transportowych) zawodzi. Brexit będzie kosztował Wielką Brytanię 50 mld funtów? Notowania złotego bez większych zmian.

Komentarz walutowy z 24.03.2017

Dyskusja na temat nowej ustawy o opiece zdrowotnej w USA przedłuża się. Znacznie lepsze od oczekiwań dane PMI ze strefy euro, mogą przeszacowywać skalę poprawy gospodarczej na obszarze wspólnej waluty. Silna pozycja złotego utrzymuje się do głównych walut. Polska waluta jest coraz mocniejsza także w relacji do forinta.

Problemy techniczne w banku PEKAO S.A.

W związku z problemami technicznymi w banku PEKAO S.A., w dniu 24.03.2017 r. mogą wystąpić opóźnienia w realizacji transakcji obsługiwanych przez ten bank.

Poranny komentarz wideo z 24.03.2017

Seria sprzecznych informacji dotyczących głosowania nad nową ustawą zdrowotną w USA. Wysoka poprzeczka przed odczytami PMI ze strefy euro. Złoty pozostaje w dobrej kondycji nie tylko do głównych walut, ale także do forinta.