Nowości

Nowości

Popołudniowy komentarz walutowy z 23.11.2017

Dobra kondycja polskiej waluty dzięki słabszemu dolarowi i bardzo dobrym danym ze strefy euro. EUR/USD wzrasta powyżej 1,1850 pod nieobecność części inwestorów z USA. Funt nieco traci - lepsze od oczekiwań dane sektora detalicznego za listopad, choć kolejne miesiące mogą być nieco słabsze.

Komentarz walutowy z 23.11.2017

Oczekiwania inflacyjne w USA oraz „minutes” z posiedzenia Fedu osłabiły dolara. Z kolei euro zostało wsparte przez zaskakująco dobre odczyty PMI z obszaru wspólnej waluty. Złoty korzysta z dobrego sentymentu w regionie. EUR/PLN w pobliżu 4,21, a USD/PLN w okolicach 3,56. Publikacja “Minutes” z RPP oraz EBC po południu.

Problemy techniczne w banku PKO BP

Informujemy, że w związku z problemami technicznymi realizacja transakcji wymiany walut w obrębie banku PKO BP w dniu 23.11.2017 r., może być opóźniona. Za utrudnienia przepraszamy.

Popołudniowy komentarz wideo z 22.11.2017

Mieszane dane makro z amerykańskiej gospodarki. Zauważalna rewizja w dół danych o PKB na kolejne lata w brytyjskich prognozach budżetu. Złoty utrzymuje ostatnie wzrosty. EUR/PLN w przedziale 4,21-4,22.

Popołudniowy komentarz walutowy z 22.11.2017

Zamówienia na dobra trwałe w USA w październiku gorsze od oczekiwań, choć zrewidowano w górę wrześniowe wzrosty. Notowania dolara stosunkowo stabilne, podobnie jak funta. Dobry sentyment sprzyja polskiej walucie - EUR/PLN nadal poniżej 4,22.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website