Transakcje z rachunku bankowego

Nasz przewodnik przeprowadzi Cię przez proces zawierania transakcji z rachunku bankowego w kantorze internetowym Cinkciarz.pl.

1. Zawarcie transakcji z rachunku bankowego rozpoczynasz od wyboru zakładki Wymiana walut. Następnie kliknij podzakładkę Wymień walutę.

2. Zaznacz opcję Transakcja z rachunku bankowego.

3. Kliknij przycisk Dalej.

4. Wyświetli się ważny komunikat: “Za chwilę rozpoczniesz transakcję. Pamiętaj, że kliknięcie przycisku “Realizuj”, który pojawi się po sprawdzeniu kursu na dole formularza, stanowi wiążące zawarcie transakcji. Jeżeli nie zrealizujesz transakcji, Cinkciarz.pl, zgodnie z regulaminem, ma prawo do naliczenia opłaty za odstąpienie od realizacji transakcji”. Kliknij Zrozumiałem, przejdź do transakcji.

5. W sekcji Mam wybierz walutę, którą wpłacasz i wprowadź jej kwotę (jeśli wiesz, jaką dokładnie kwotę chcesz wymienić).

6. Wybierz numer rachunku, z którego wpłacisz środki.

7. W sekcji Chcę wybierz walutę, którą chcesz otrzymać i wprowadź kwotę (jeśli nie wprowadziłeś już kwoty w sekcji Mam).

8. Wybierz numer swojego rachunku bankowego, na który chcesz otrzymać wymienioną walutę.

9. Jeśli posiadasz kod rabatowy, wybierz go z rozwijanej listy.

10. Kliknij przycisk Sprawdź, aby sprawdzić aktualny kurs wymiany.

11. Kurs jest ważny przez 15 sek. Tyle czasu masz na zawarcie transakcji po sprawdzeniu kursu. Jeśli kurs Ci nie odpowiada, po upływie wskazanego czasu możesz ponownie kliknąć przycisk Sprawdź lub nie wykonywać transakcji.

12. Kliknij przycisk Realizuj, aby zawrzeć transakcję.

13. Zaloguj się do Twojego banku i zleć wykonanie przelewu według danych z sekcji Dane do przelewu (pomoc przy wysyłaniu przelewu powinieneś znaleźć na stronie swojego banku).

14. Przy danym polu kliknij przycisk Kopiuj, a następnie w formularzu definiowania przelewu w Twoim banku wciśnij Ctrl+V lub też najeżdżając kursorem na pole użyj prawego przycisku myszy i wybierz opcję Wklej. Postępuj tak ze wszystkimi polami w formularzu. Upewnij się, że tytuł przelewu został wprowadzony prawidłowo.

15. Wyślij przelew do Cinkciarz.pl.

Rozpocznij chat