Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Transakcje społecznościowe

Nasz przewodnik przeprowadzi Cię przez proces zakładania transakcji społecznościowych w kantorze internetowym Cinkciarz.pl.

1. Zawarcie transakcji społecznościowej rozpoczynasz od zasilenia portfela walutowego. W tym celu zapoznaj się z instrukcją pod tytułem 'Zasilenie portfela walutowego '.

2. Kiedy środki zostaną zaksięgowane w portfelu walutowym, wybierz opcję Wymiana walut, Transakcje społecznościowe, a następnie Nowa oferta.

3. Wybierz, czy oferta dotyczy kupna czy sprzedaży waluty.

4. Wybierz wymienianą walutę i wprowadź wymagany kurs.

5. Przy ustalaniu wymaganego kursu weź pod uwagę aktualny kurs wymiany. Może się okazać, że po wprowadzeniu zbyt wygórowanej wartości nie pojawią się żadne oferty.

6. Wprowadź kwotę transakcji.

7. Pamiętaj, że na poczet transakcji zabezpieczone zostaną środki z portfela walutowego, odpowiadające jej wartości. Zabezpieczonych środków nie można wypłacić.

8. Kliknij przycisk Dodaj ofertę.

9. Twoje zlecenie społecznościowe zostało dodane. Poczekaj, aż system dopasuje czyjąś ofertę do Twojej. Kiedy to nastąpi, dostaniesz wiadomość e-mail i SMS, jeśli masz aktywny pakiet SMS.

10. Możesz edytować kurs, kwotę i nazwę swojej oferty społecznościowej za pomocą opcji Edytuj.

11. Możesz usunąć swoją ofertę za pomocą opcji Usuń.

12. Jeśli chcesz, by Twoja oferta społecznościowa nie była aktywna, ale wiesz, że przyda Ci się w przyszłości i nie chcesz jej usuwać, użyj opcji Dezaktywuj.