Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Transakcje z portfela walutowego

Nasz przewodnik przeprowadzi Cię przez zagadnienia dotyczące transakcji z portfela walutowego w kantorze internetowym Cinkciarz.pl.

Jak zawrzeć transakcję z portfela walutowego?

1. Zawarcie transakcji z portfela walutowego rozpoczynasz od jego zasilenia. W tym celu zapoznaj się z instrukcją pod tytułem Zasilenie portfela walutowego.

2. Kiedy środki zostaną zaksięgowane w portfelu walutowym, przejdź do zakładki Wymiana walut. Następnie kliknij podzakładkę Wymień walutę.

3. Zaznacz opcję Natychmiastowa transakcja z portfela.

4. Kliknij przycisk Dalej.

5. W sekcji Mam wybierz walutę, którą wpłacasz i wprowadź jej kwotę (jeśli wiesz, jaką dokładnie kwotę chcesz wymienić).

6. W sekcji Chcę wybierz walutę, którą chcesz otrzymać i wprowadź kwotę (jeśli nie wprowadziłeś już kwoty w sekcji Mam).

7. Jeśli posiadasz kod rabatowy, wybierz go z rozwijanej listy.

8. Kliknij przycisk Sprawdź kurs, aby sprawdzić aktualny kurs wymiany.

9. Kurs jest ważny przez 15 sekund. Tyle masz czasu na zawarcie transakcji po sprawdzeniu kursu. Jeśli kurs Ci nie odpowiada, po upływie wskazanego czasu możesz ponownie kliknąć przycisk Sprawdź kurs lub nie wykonywać transakcji .

10. Kliknij przycisk Realizuj, aby zrealizować transakcję.

11. Wprowadź kod uwierzytelniający, który otrzymałeś na adres e-mail lub numer telefonu bądź potwierdź operację w aplikacji mobilnej (jeśli korzystasz z mobilnej autoryzacji). 

12. Transakcja została zrealizowana.

Zasilenie portfela walutowego z rachunku bankowego

1. W celu zasilenia portfela walutowego wybierz opcję: Portfel walutowy, a następnie Zasil portfel.

2. Wybierz Zasilenie z rachunku bankowego i naciśnij przycisk Dalej

3. Wskaż walutę, którą chcesz doładować portfel walutowy.

4. Wybierz numer rachunku, z którego chcesz wysłać środki.

5. Kliknij przycisk Wygeneruj dane do przelewu.

6. Przejdź do systemu swojego banku i wyślij dowolną kwotę na podany w panelu rachunek bankowy. Przy polu, które chcesz skopiować, kliknij przycisk Kopiuj do schowka, a następnie w formularzu wysłania przelewu w swoim banku wciśnij kombinację klawiszy Ctrl+V lub też najedź kursorem na pole, użyj prawego przycisku myszy i wybierz opcję Wklej. Postępuj tak ze wszystkimi polami w formularzu.

7. Pamiętaj, że tytuł przelewu może być użyty tylko raz. Ponowne jego użycie spowoduje opóźnienie księgowania zasilenia portfela.

8. Jeśli aplikacja mobilna Twojego banku posiada funkcję skanowania kodów QR, a zlecona przez Ciebie transakcja z polskiego rachunku bankowego dotyczy PLN, możesz z niej skorzystać, skanując widoczny na ekranie kod QR. Po poprawnym zeskanowaniu wszystkie dane do przelewu zostaną wypełnione automatycznie. Pamiętaj, aby sprawdzić poprawność skopiowanych danych.

9. Wyślij przelew.

10. Poczekaj, aż środki zaksięgują się w Portfelu walutowym. Kiedy to nastąpi, dostaniesz wiadomość e-mail i SMS, jeśli masz aktywny pakiet SMS.

Zasilenie portfela walutowego z wykorzystaniem innych metod płatności

1. W celu zasilenia portfela walutowego wybierz opcję: Portfel walutowy, a następnie Zasil portfel.

2. Zaznacz opcję Zasilenie innymi metodami płatności i naciśnij przycisk Dalej.

3. W sekcji Wpłacam wskaż walutę, którą chcesz wpłacić i wprowadź jej kwotę.

4. Jako metodę płatności wybierz kartę kredytową lub debetową bądź płatność online: Entercash, iDeal, Sofort czy UnionPay.

5. Jeżeli wybrałeś kartę płatniczą, wskaż ją na liście. W celu potwierdzenia wprowadź kod CVC/CVV. Jeżeli chcesz dodać nową kartę płatniczą, kliknij przycisk Dodaj nową kartę.

6. Jeżeli zdecydowałeś się na płatność online, wybierz odpowiednią opcję, a następnie w wybranych przypadkach wskaż na liście swój bank (w przypadku Entercash oraz iDeal). Kliknij przycisk Zatwierdź.

7. Naciśnij przycisk Oblicz, aby sprawdzić aktualny kurs wymiany.

8. Kurs obowiązuje przez 15 sekund. Tyle czasu masz na jego zaakceptowanie i zawarcie transakcji. Jeżeli kurs Ci nie odpowiada, po upływie wskazanego czasu możesz ponownie kliknąć przycisk Oblicz lub nie wykonywać transakcji.

9. Kliknij przycisk Realizuj, aby zasilić portfel walutowy.

10. Wprowadź kod uwierzytelniający, który otrzymałeś na adres e-mail lub numer telefonu bądź potwierdź operację w aplikacji mobilnej (jeśli korzystasz z mobilnej autoryzacji).