Transakcje z portfela walutowego

Nasz przewodnik przeprowadzi Cię przez zagadnienia dotyczące transakcji z portfela walutowego w kantorze internetowym Cinkciarz.pl.

Jak zawrzeć transakcję z portfela walutowego?

1. Zawieranie transakcji z portfela walutowego rozpoczynasz od jego zasilenia. W tym celu zapoznaj się z instrukcją pod tytułem "Zasilenie portfela walutowego”.

2. Kiedy środki zostaną zaksięgowane w portfelu walutowym, przejdź do zakładki Wymiana walut. Następnie kliknij podzakładkę Wymień walutę.

3. Zaznacz opcję Natychmiastowa transakcja z portfela.

4. Kliknij przycisk Dalej.

5. W sekcji Mam wybierz walutę, którą wpłacasz i wprowadź jej kwotę (jeśli wiesz, jaką dokładnie kwotę chcesz wymienić).

6. W sekcji Chcę wybierz walutę, którą chcesz otrzymać i wprowadź kwotę (jeśli nie wprowadziłeś już kwoty w sekcji Mam).

7. Jeśli posiadasz kod rabatowy, wybierz go z rozwijanej listy.

8. Kliknij przycisk Sprawdź, aby sprawdzić aktualny kurs wymiany.

9. Kurs jest ważny przez 15 sek. Tyle czasu masz na zawarcie transakcji po sprawdzeniu kursu. Jeśli kurs Ci nie odpowiada, po upływie wskazanego czasu możesz ponownie kliknąć przycisk Sprawdź lub nie wykonywać transakcji.

10. Kliknij przycisk Realizuj, aby zrealizować transakcję.

11. Transakcja została zrealizowana.

 

Zasilenie portfela walutowego

1. W celu zasilenia portfela walutowego wybierz opcję: Portfel walutowy, a następnie Zasil portfel walutowy.

2. Wybierz walutę, którą chcesz doładować portfel walutowy.

3. Wybierz numer konta, z którego chcesz wysłać środki.

4. Kliknij przycisk Wygeneruj dane.

5. Przejdź do systemu Twojego banku i wyślij dowolną kwotę na podany w panelu rachunek bankowy. Przy polu, które chcesz skopiować, kliknij przycisk Kopiuj do schowka, a następnie w formularzu wysłania przelewu w Twoim banku wciśnij Ctrl+V lub też, najeżdżając kursorem na pole, użyj prawego przycisku myszy i wybierz opcję Wklej. Postępuj tak ze wszystkimi polami w formularzu.

6. Pamiętaj, że tytuł przelewu może być użyty tylko raz. Ponowne jego użycie spowoduje opóźnienie księgowania zasilenia portfela.

7. Poczekaj, aż środki zaksięgują się w Portfelu walutowym. Kiedy to nastąpi, dostaniesz wiadomość e-mail i SMS, jeśli masz aktywny pakiet SMS.