Kantor

Android Auto

Opracowaliśmy aplikację umożliwiającą pozostanie na bieżąco z wydarzeniami na rynku wymiany walut podczas podróży samochodem.

 

Android Auto

 

Nasza aplikacja pozwala na śledzenie najnowszych doniesień z globalnych rynków kierowcom i pasażerom aut wspierających system Android Auto.

Aplikacja umożliwia:

  • pobieranie i odtwarzanie komentarzy walutowych, opracowanych przez naszych ekspertów,
  • śledzenie najaktualniejszych doniesień z globalnych rynków,
  • sterowanie za pomocą menu dotykowego i komend głosowych.

Aplikacja dla Android Auto jest kompatybilna z wieloma modelami samochodów produkowanych przez najbardziej uznane marki - zarówno z popularnymi modelami samochodów (np. Skoda Fabia, Opel Astra czy VW Golf - roczniki od 2016), jak i bardziej luksusowymi pojazdami: Mercedes CLA, Audi A7 czy Cadillac Escalade.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem