Nowości

Cinkciarz.pl w finale!

Znaleźliśmy się w gronie finalistów dziewiętnastej edycji konkursu „Dobry Wzór 2012”, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

To jedyny konkurs w Polsce, który profesjonalnie ocenia poziom i jakość designu produktów i usług obecnych na naszym rynku. W tym roku zanotowaliśmy rekordową ilość 187 zgłoszeń – mówi Joanna Wątrucka z działu marketingu IWP. Z monitoringu polskiego rynku prowadzonego przez IWP wynika, że coraz więcej firm pracuje z projektantami, utrzymuje zespoły badań i rozwoju nowych produktów i dba o ochronę praw autorskich wzorów – dodaje. Gala konkursu odbędzie się 11 października w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Finalista Dobry Wzór

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website