Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl z nową aplikacją Wymiana Walut

22 sty 2019 17:43|Cinkciarz.pl

Użytkownicy nowej wersji mobilnej aplikacji walutowej Cinkciarz.pl mogą już korzystać z ekspresowych metod płatności do realizacji transakcji. Dotychczas metody te były dostępne jedynie w aplikacji webowej.

Zaprojektowana na nowo aplikacja Wymiana Walut 3.0 została właśnie udostępniona na system Android. Trwają również intensywne prace nad aplikacją dedykowaną na platformę iOS. Zwolennicy rozwiązań oferowanych na App Store już niedługo mogą spodziewać się wersji na swoje urządzenia mobilne.

Nowa aplikacja to przede wszystkim możliwość wykorzystania ekspresowych metod płatności do realizacji transakcji, w tym do doładowania portfela walutowego. Wyróżnia ją także uproszczona nawigacja. Funkcjonalności zostały ustrukturyzowane w ramach pięciu intuicyjnych zakładek. Łatwiej je odnaleźć i poruszać się po wszystkich funkcjach za pomocą dolnego paska nawigacji. Korzystając z urządzenia mobilnego, klient wygodnie sprawdzi historię operacji, a także zawrze transakcję. Użytkownik może również korzystać z dodatkowych narzędzi wspierających wymianę walut.

Nowa aplikacja to również odświeżony, minimalistyczny design. Każdy ekran został zaprojektowany z myślą o przejrzystości i użyteczności, a także z troską o dostępność dla osób starszych i niedowidzących. Oznaczenia kolorystyczne podparto ikonami, a kontrasty zostały wzmocnione.

Nowości dotyczą też kalkulatora, który po wprowadzeniu kwoty oraz wskazaniu waluty automatycznie informuje klienta o dostępnym kursie.

Użytkownik, podobnie jak we wcześniejszej wersji, ma możliwość logowania za pomocą odcisku palca oraz kodu PIN.

– Aktualna wersja aplikacji będzie stanowiła podstawę do dalszego rozwoju usług wymiany walut na urządzenia mobilne. Jednocześnie wskazuje, w jaki sposób będą projektowane kolejne aplikacje dla usług dostępnych w ramach naszego portalu – zapowiada Tomasz Wartalski, Chief Innovation Officer w Cinkciarz.pl.

Usługi płatnicze są świadczone przez Conotoxia Sp. z o.o.

Aplikację można pobrać w sklepie Google Play.

22 sty 2019 17:43|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

18 sty 2019 13:43

Cinkciarz.pl po raz kolejny liderem rankingu agencji Bloomberg

17 sty 2019 15:19

Nowe metody zasilania portfela walutowego w portalu Cinkciarz.pl

10 sty 2019 9:56

UnionPay — nowość w portfolio metod płatności na portalu Cinkciarz.pl

21 gru 2018 6:56

Sofort (obecnie Klarna) i iDEAL – nowe metody płatności w portalu Cinkciarz.pl

20 gru 2018 12:52

Cinkciarz.pl wprowadza ekspresowe płatności dla wymiany walut

3 gru 2018 10:12

Cinkciarz.pl w czołówce Listy 2000 największych firm w Polsce

Atrakcyjne kursy 27 walut