Nowości

Dedykowane tytuły transakcji wymiany walut

Wprowadziliśmy kolejne udogodnienie dla użytkowników kantoru Cinkciarz.pl. Do każdej transakcji wymiany walut oraz stałego zlecenia możesz dodać tytuł, z jakim wyślemy środki na wybrane przez Ciebie konto.

Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy, którzy spłacają kredyt w walucie obcej, na konto zbiorcze swojego banku i są zobowiązani w tytule przelewu umieścić np. numer umowy kredytowej, mogą taki tytuł umieścić w danych transakcji.

Twój nakład pracy potrzebny do zrealizowania zobowiązania kredytowego jest zredukowany do minimum. Zakładasz transakcję wymiany waluty na odbiorcę, którym jest Twój bank, podajesz tytuł przelewu zwrotnego, następnie przelewasz środki na pokrycie transakcji. Przewalutowanie środków oraz wysłanie płatności na wskazany rachunek robi za Ciebie Cinkciarz.pl.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem