Nowości

Dwa nowe banki w ofercie wymiany walut

W naszej ofercie pojawiły się dwa kolejne największe polskie Banki. Poszerzenie oferty o MultiBank i mBank stwarza Państwu możliwość najlepszej obsługi na krajowym rynku finansowym.

W gronie obsługiwanych przez nas banków są już BRE BANK, BZ WBK, PKO Bank Polski, BANK BPH, MultiBank oraz mBank, co oznacza, że nasza oferta w tym sektorze najbardziej odzwierciedla zapotrzebowanie rynku na tego rodzaju usługi w polskim sektorze bankowym. Mamy nadzieję, że dzięki tego rodzaju innowacji, będzie Państwo mogli jeszcze szybciej i bardziej kompleksowo korzystać z usług wymiany walut kantoru Cinkciarz.pl.

Wszystkie transakcje dokonywane przez MultiBank i mBank obsługiwane są przez system transakcyjny BRE Banku. Zapraszamy do zapoznania się z tabelą czasów przelewów.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
  • Znajdziesz nas we Wprost i Forbes!

    Wcześniej informowaliśmy Państwa o spotach reklamowych naszego kantoru, które pojawią się ...

  • Cinkciarz.pl w TVN24!

    Z dynamicznej reklamówki filmowej telewidzowie dowiedzą się o wszystkich zaletach pierwszego w Po...

  • Witamy!

    W tej części znajdziecie Państwo najświeższe informacje z kraju i ze świata, dotyczące branży eko...

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website