Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Jedna z najszerszych w Polsce ofert ponad 5000 instrumentów dostępna dla inwestorów korzystających z portalu Cinkciarz.pl

1 cze 2022 9:30|Cinkciarz.pl

Klienci inwestujący na nowym portalu invest-offer.cinkciarz.pl mogą już handlować na ponad 5000 instrumentach, co jest jednym z najlepszych wyników na polskim rynku. Użytkownicy otrzymują ponadto 1 prosty rachunek inwestycyjny SMART oraz dostęp do platformy MetaTrader 5.

Invest.Cinkciarz.pl

Dostawcą kompleksowych usług i produktów inwestycyjnych dla użytkowników portalu Cinkciarz.pl jest Conotoxia Ltd., która rozszerza dotychczasową usługę Forex, zastępując ją nową usługą Invest dostępną na portalu invest-offer.cinkciarz.pl. Od czerwca 2022 r. spółka umożliwia handel na ponad 5000 instrumentach OTC. Jest to jedna z najszerszych propozycji na polskim rynku w porównaniu z danymi publikowanymi przez TOP9 domów maklerskich nadzorowanych przez KNF*. W skład rozszerzonej oferty wchodzą CFD na: waluty, indeksy, towary i surowce, kryptowaluty, akcje, ale również akcje DMA, ETFy oraz ETFy DMA z Azji, Europy i USA.

Inwestorzy korzystający z portalu Cinkciarz.pl mają dostęp do jednego prostego rachunku inwestycyjnego SMART, łączącego zalety dotychczas oferowanych kilku kont. Kolejną nowością jest udostępnienie – obok używanego już cTrader – platformy MetaTrader 5 jako następcy MT4. Wszystkie wprowadzone udogodnienia cechują najwyższe standardy obsługi klienta i rygory bezpieczeństwa.

– Naszym celem jest pozycja czołowego domu inwestycyjnego w Polsce. Chcemy to osiągnąć dzięki partnerskiemu traktowaniu inwestorów, najlepszej propozycji cenowej, najszerszemu pokryciu rynków oraz komplementarności oferty w ramach grupy, do której razem z Conotoxia należy m.in. fintech wielowalutowy Cinkciarz.pl. Wśród naszych usług pod nową nazwą invest-offer.cinkciarz.pl, dostępnych na jednym rachunku SMART, są też nowe instrumenty, takie jak 100 kryptowalut, czy ETF DMA z USA, Europy i Azji. Będziemy umożliwiać również inwestowanie w IPO lub autorskie indeksy. To jednak dopiero początek naszej ekspansji produktowej skierowanej do inwestorów indywidualnych oraz do firm – mówi Grzegorz Jaworski, CEO Conotoxia Ltd.

Od października 2021 r. Conotoxia Ltd. świadczy usługę inwestycyjną pod nadzorem KNF w oddziale spółki w Warszawie, gdzie inwestorzy mają dostęp do polskojęzycznych reprezentantów firmy. Klienci brokera mają stały dostęp do kanałów edukacyjnych z darmową, obszerną i systematycznie uzupełnianą bazą materiałów na temat rynków finansowych, m.in. filmy instruktażowe, e-booki, bieżące komentarze rynkowe oraz inne materiały tutorialowe. Mniej doświadczeni użytkownicy mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie poznawania mechanizmów rządzących rynkami finansowymi.

Oprócz edukacji bardzo ważne jest również bezpieczeństwo. Conotoxia Ltd. zapewnia ochronę polskich klientów poprzez podwójny nadzór CySEC i dodatkowo KNF w obszarze usługi inwestycyjnej dla inwestorów z Polski oraz zabezpiecza ich środki w ramach Ochrony Przed Ujemnym Saldem i ICF, czyli Cypryjskiego Funduszu Kompensacyjnego.

*Najlepsze rachunki maklerskie w Polsce – ocena ogólna na bazie opinii inwestorów indywidualnych, na podstawie Ogólnopolskiego Badania Inwestorów 2021 przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (publikacja 24.02.2022).

Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl. Conotoxia Ltd. jest regulowana przez CySEC (nr licencji 336/17). Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80,77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

1 cze 2022 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

27 kwi 2022 9:30

2021 najlepszym w historii rokiem dla Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy

7 kwi 2022 9:30

Rapid Transfer nową metodą płatności w Cinkciarz Pay

24 lut 2022 9:30

Przelewy firmowe przez API w Cinkciarz.pl

22 lut 2022 9:30

Vipps nową metodą płatności w Cinkciarz.pl

14 lut 2022 9:30

Cinkciarz.pl i Tinder: kampania promocyjna z okazji walentynek

26 sty 2022 9:30

Cinkciarz.pl udostępnia superaplikację na urządzenia Apple

Atrakcyjne kursy 27 walut