Nowości

Płatności - nowość w ofercie portalu Cinkciarz.pl

Portal Cinkciarz.pl wprowadza do oferty możliwość dokonywania płatności w 24 walutach za zakupy w sklepach internetowych. Usługa, dostępna pod nazwą CinkciarzPay, adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. W przyszłości usługa umożliwi płatności również w sklepach stacjonarnych we wszystkich walutach.

Portal Cinkciarz.pl, po udostępnieniu handlu forex oraz wprowadzeniu przekazów pieniężnych, kontynuuje rozszerzanie swojej oferty. Wdrażany system płatności umożliwia błyskawiczne opłacenie transakcji w sklepach internetowych, a w przyszłości także stacjonarnych.

CinkciarzPay pozwala w łatwy sposób unikać wysokich kosztów związanych z przewalutowaniem należności. Aktualnie klienci Cinkciarz.pl mają dostęp do 24 walut z oferty serwisu. Docelowo będą mogli realizować płatności we wszystkich walutach nie tylko na terenie Europy, ale także USA.

Klienci indywidualni odnajdą ofertę CinkciarzPay bezpośrednio w sklepach internetowych, w których będą finalizowali transakcje. Aby zapłacić za zakupy, wystarczy wybrać CinkciarzPay w swoim koszyku, zalogować się oraz potwierdzić wartość dokonanych zakupów. Płatności będą przeprowadzane z portfela walutowego Cinkciarz.pl.

Partnerzy biznesowi mogą z kolei w prosty sposób zintegrować swoje sklepy internetowe z CinkciarzPay, otrzymując dedykowane wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

CinkciarzPay to usługa świadczona przez Conotoxia sp. z o.o., firmę z grupy Conotoxia Holding. W jej strukturze organizacyjnej znajduje się m.in. spółka Cinkciarz.pl, właściciel portalu finansowego Cinkciarz.pl.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również: