Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Płatności - nowość w ofercie portalu Cinkciarz.pl

16 kwi 2018 12:56|Cinkciarz.pl

Portal Cinkciarz.pl wprowadza do oferty możliwość dokonywania płatności w 24 walutach za zakupy w sklepach internetowych. Usługa, dostępna pod nazwą Cinkciarz Pay, adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. W przyszłości usługa umożliwi płatności również w sklepach stacjonarnych we wszystkich walutach.

Portal Cinkciarz.pl, po udostępnieniu handlu forex oraz wprowadzeniu przekazów pieniężnych, kontynuuje rozszerzanie swojej oferty. Wdrażany system płatności umożliwia błyskawiczne opłacenie transakcji w sklepach internetowych, a w przyszłości także stacjonarnych.

Cinkciarz Pay pozwala w łatwy sposób unikać wysokich kosztów związanych z przewalutowaniem należności. Aktualnie klienci Cinkciarz.pl mają dostęp do 24 walut z oferty serwisu. Docelowo będą mogli realizować płatności we wszystkich walutach nie tylko na terenie Europy, ale także USA.

Klienci indywidualni odnajdą ofertę Cinkciarz Pay bezpośrednio w sklepach internetowych, w których będą finalizowali transakcje. Aby zapłacić za zakupy, wystarczy wybrać Cinkciarz Pay w swoim koszyku, zalogować się oraz potwierdzić wartość dokonanych zakupów. Płatności będą przeprowadzane z portfela walutowego Cinkciarz.pl.

Partnerzy biznesowi mogą z kolei w prosty sposób zintegrować swoje sklepy internetowe z Cinkciarz Pay, otrzymując dedykowane wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

Cinkciarz Pay to usługa świadczona przez Conotoxia sp. z o.o., firmę z grupy Conotoxia Holding. W jej strukturze organizacyjnej znajduje się m.in. spółka Cinkciarz.pl, właściciel portalu finansowego Cinkciarz.pl.

16 kwi 2018 12:56|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

13 kwi 2018 14:03

Cinkciarz.pl z aplikacją mobilną do przekazów pieniężnych już na iOS

11 kwi 2018 15:38

Chwytliwe nazwy kolejnych aplikacji mobilnych od Cinkciarz.pl

11 kwi 2018 8:42

Pokaż, jak kibicujesz Pogoni Szczecin

6 kwi 2018 14:38

Portal Cinkciarz.pl z aplikacją do przekazów pieniężnych

5 kwi 2018 12:18

Przekazy pieniężne - nowa usługa dostępna na portalu Cinkciarz.pl

26 mar 2018 11:06

Cinkciarz.pl i Conotoxia wspierają #deletefacebook i kasują konta w serwisie

Atrakcyjne kursy 28 walut