Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Płatności - nowość w ofercie portalu Cinkciarz.pl

16 kwi 2018 12:56|Cinkciarz.pl

Portal Cinkciarz.pl wprowadza do oferty możliwość dokonywania płatności w 24 walutach za zakupy w sklepach internetowych. Usługa, dostępna pod nazwą Cinkciarz Pay, adresowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. W przyszłości usługa umożliwi płatności również w sklepach stacjonarnych we wszystkich walutach.

Portal Cinkciarz.pl, po udostępnieniu handlu forex oraz wprowadzeniu przekazów pieniężnych, kontynuuje rozszerzanie swojej oferty. Wdrażany system płatności umożliwia błyskawiczne opłacenie transakcji w sklepach internetowych, a w przyszłości także stacjonarnych.

Cinkciarz Pay pozwala w łatwy sposób unikać wysokich kosztów związanych z przewalutowaniem należności. Aktualnie klienci Cinkciarz.pl mają dostęp do 24 walut z oferty serwisu. Docelowo będą mogli realizować płatności we wszystkich walutach nie tylko na terenie Europy, ale także USA.

Klienci indywidualni odnajdą ofertę Cinkciarz Pay bezpośrednio w sklepach internetowych, w których będą finalizowali transakcje. Aby zapłacić za zakupy, wystarczy wybrać Cinkciarz Pay w swoim koszyku, zalogować się oraz potwierdzić wartość dokonanych zakupów. Płatności będą przeprowadzane z portfela walutowego Cinkciarz.pl.

Partnerzy biznesowi mogą z kolei w prosty sposób zintegrować swoje sklepy internetowe z Cinkciarz Pay, otrzymując dedykowane wsparcie na każdym etapie wdrożenia.

Cinkciarz Pay to usługa świadczona przez Conotoxia sp. z o.o., firmę z grupy Conotoxia Holding. W jej strukturze organizacyjnej znajduje się m.in. spółka Cinkciarz.pl, właściciel portalu finansowego Cinkciarz.pl.

16 kwi 2018 12:56|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

13 kwi 2018 14:03

Cinkciarz.pl z aplikacją mobilną do przekazów pieniężnych już na iOS

11 kwi 2018 15:38

Chwytliwe nazwy kolejnych aplikacji mobilnych od Cinkciarz.pl

11 kwi 2018 8:42

Pokaż, jak kibicujesz Pogoni Szczecin

6 kwi 2018 14:38

Portal Cinkciarz.pl z aplikacją do przekazów pieniężnych

5 kwi 2018 12:18

Przekazy pieniężne - nowa usługa dostępna na portalu Cinkciarz.pl

26 mar 2018 11:06

Cinkciarz.pl i Conotoxia wspierają #deletefacebook i kasują konta w serwisie

Atrakcyjne kursy 27 walut