Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Ranking agencji Bloomberg: Cinkciarz.pl zdobywa podium na wielu kontynentach

5 paź 2018 8:59|Cinkciarz.pl

Analitycy portalu finansowego Cinkciarz.pl doskonale wypadli w światowym rankingu agencji Bloomberg podsumowującym typy kursów par walutowych w trzecim kwartale 2018 r.

W gronie najbardziej znanych i prestiżowych instytucji finansowych z całego świata reprezentanci Cinkciarz.pl wielokrotnie już zajmowali miejsca na podium oraz w ścisłej czołówce poszczególnych klasyfikacji. Tym razem wagę sukcesu szczególnie podkreśla fakt, że został on osiągnięty w większości regionów świata.

Cinkciarz.pl zajął pierwsze miejsce na świecie w typowaniu kursów par walutowych dla całego regionu Zatoki Perskiej. Firma zdobyła dwa drugie miejsca w globalnym rankingu celnie wskazując kursy dla grupy walut azjatyckich oraz dla grupy walut państw Ameryki Łacińskiej. Trzecie miejsce Cinkciarz.pl uzyskał za typy par walutowych z Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

- Szybciej od innych instytucji finansowych zauważyliśmy, że sytuacja gospodarcza na rynkach wschodzących może być trudniejsza, niż wcześniej oczekiwano. Wpływają na to obawy o wojnę handlową, rosnące koszty finansowania się gospodarek zadłużonych w dolarze i wysokie ceny ropy naftowej. Stosunkowo szybko oceniliśmy również, że w USA długo utrzyma się relatywnie dobra koniunktura i dolar w związku z tym będzie względnie silny — tłumaczył Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl, firmy wielokrotnie nagradzanej w notowaniach agencji Bloomberg.

5 paź 2018 8:59|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

3 paź 2018 16:47

Nowość w ofercie Cinkciarz.pl: ekspresowe opłacanie przekazów pieniężnych z 38 banków w 6 krajach

28 wrz 2018 9:48

Cinkciarz Pay już w ponad 30 tys. sklepów obsługiwanych przez Dotpay i eCard

26 wrz 2018 12:00

Nowe metody płatności w Cinkciarz.pl

19 wrz 2018 11:57

Apple Pay już dostępny w portalu Cinkciarz.pl

13 wrz 2018 15:18

Conotoxia, Inc. z licencją w Idaho

7 wrz 2018 14:34

Cinkciarz.pl ogłosił kolejne partnerstwo sportowe

Atrakcyjne kursy 27 walut