Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Sztuczna inteligencja w Cinkciarz.pl: generator tekstu GPT-3

24 mar 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl korzysta z rewolucyjnego rozwiązania zaawansowanej sztucznej inteligencji – generatora tekstu GPT-3 stworzonego przez OpenAI. Narzędzie wspiera tworzenie treści marketingowych, wpisów w social media czy tekstów blogowych fintechu.

Sztuczna inteligencja w Cinkciarz.pl: generator tekstu GPT-3

Cinkciarz.pl dostał zaproszenie do testowania generatora tekstu GPT-3 w wersji beta. To innowacyjne narzędzie zostało stworzone przez OpenAI – firmę zajmującą się badaniami i wdrażaniem sztucznej inteligencji.

Rewolucyjny charakter GPT-3 stanowi model języka naturalnego, który nie tylko poprawia błędy gramatyczne, ale przewiduje, jakie frazy czy zdania mogą pasować do tekstu i występować po danych słowach. Za pomocą zaawansowanych algorytmów program proponuje konkretne treści i pomysły na podstawie analizy tekstu oraz wypowiedzi internautów w sieci. Dodatkowo, GPT-3 potrafi streszczać materiały czy sugerować tytuły. Odtwarza styl autorów tekstów, rozumiejąc kontekst pomiędzy wyrazami.

Cinkciarz.pl wykorzystuje już GPT-3 jako wsparcie w przygotowywaniu materiałów marketingowych i komunikacyjnych, m.in. tekstów na blogu firmowym i na stronie internetowej, informacji prasowych, treści w kanałach społecznościowych oraz researchów. Fintech planuje dalej rozwijać użytkowanie sztucznej inteligencji w swoich działaniach.

– Jako innowacyjny fintech wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które otwierają nas na nowe możliwości. Chcemy stale się rozwijać i wierzymy, że innowacje to nie tylko ciekawostki, ale realne narzędzia do jeszcze efektywniejszych działań dla naszych klientów – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

24 mar 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

17 mar 2021 9:30

Cinkciarz Pay: 15 nowych banków w przelewach on-line

12 mar 2021 9:40

Cinkciarz.pl z podcastem walutowym „Kurs na weekend”

8 mar 2021 10:08

Prezes Cinkciarz.pl Marcin Pióro wystawia na aukcji pierwszego tweeta

19 lut 2021 9:20

Cinkciarz.pl: najlepszy rok w historii usług Forex i zapowiedź nowości

18 lut 2021 9:20

Kontynuacja rekordowych wyników Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy w 2020 r.

3 lut 2021 9:30

Cinkciarz.pl: nowości od Tidal, Rakuten i Kaspersky w marketplace

Atrakcyjne kursy 27 walut