Sztuczna inteligencja w Cinkciarz.pl: generator tekstu GPT-3

24 mar 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl korzysta z rewolucyjnego rozwiązania zaawansowanej sztucznej inteligencji – generatora tekstu GPT-3 stworzonego przez OpenAI. Narzędzie wspiera tworzenie treści marketingowych, wpisów w social media czy tekstów blogowych fintechu.

Sztuczna inteligencja w Cinkciarz.pl: generator tekstu GPT-3

Cinkciarz.pl dostał zaproszenie do testowania generatora tekstu GPT-3 w wersji beta. To innowacyjne narzędzie zostało stworzone przez OpenAI – firmę zajmującą się badaniami i wdrażaniem sztucznej inteligencji.

Rewolucyjny charakter GPT-3 stanowi model języka naturalnego, który nie tylko poprawia błędy gramatyczne, ale przewiduje, jakie frazy czy zdania mogą pasować do tekstu i występować po danych słowach. Za pomocą zaawansowanych algorytmów program proponuje konkretne treści i pomysły na podstawie analizy tekstu oraz wypowiedzi internautów w sieci. Dodatkowo, GPT-3 potrafi streszczać materiały czy sugerować tytuły. Odtwarza styl autorów tekstów, rozumiejąc kontekst pomiędzy wyrazami.

Cinkciarz.pl wykorzystuje już GPT-3 jako wsparcie w przygotowywaniu materiałów marketingowych i komunikacyjnych, m.in. tekstów na blogu firmowym i na stronie internetowej, informacji prasowych, treści w kanałach społecznościowych oraz researchów. Fintech planuje dalej rozwijać użytkowanie sztucznej inteligencji w swoich działaniach.

– Jako innowacyjny fintech wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które otwierają nas na nowe możliwości. Chcemy stale się rozwijać i wierzymy, że innowacje to nie tylko ciekawostki, ale realne narzędzia do jeszcze efektywniejszych działań dla naszych klientów – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

24 mar 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

17 mar 2021 9:30

Cinkciarz Pay: 15 nowych banków w przelewach on-line

12 mar 2021 9:40

Cinkciarz.pl z podcastem walutowym „Kurs na weekend”

8 mar 2021 10:08

Prezes Cinkciarz.pl Marcin Pióro wystawia na aukcji pierwszego tweeta

19 lut 2021 9:20

Cinkciarz.pl: najlepszy rok w historii usług Forex i zapowiedź nowości

18 lut 2021 9:20

Kontynuacja rekordowych wyników Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy w 2020 r.

3 lut 2021 9:30

Cinkciarz.pl: nowości od Tidal, Rakuten i Kaspersky w marketplace

Atrakcyjne kursy 28 walut

Rozpocznij chat