Komentarz audio z 11.03.2015

12 mar 2015 9:42|Cinkciarz.pl

Dziś w naszym rozszerzonym komentarzu skupimy się na trzech kwestiach: pierwszą są plotki i spekulacje na temat przyczyn dalszego osłabienia się euro i wzmocnienia się dolara. Drugą kwestią będą sytuacja na rynkach wschodzących i przyczyny osłabienia walut rozwijających się. Trzecią jest sytuacja franka i sporów nt. spekulacji dotyczących podejścia rządu do polityki monetarnej.

Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl


Powyższy komentarz audio nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Cinkciarz.pl Sp. z o.o. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Cinkciarz.pl Sp. z o.o. jest zabronione.

Atrakcyjne kursy 28 walut

Załóż darmowe konto już dziś

Oszczędzaj swój czas i pieniądze. Załóż darmowe konto i przekonaj się, ile możesz zyskać. Już dziś zacznij korzystać z atrakcyjnych usług walutowych.

Załóż darmowe konto
ce_section_cta_alt
Rozpocznij chat