Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Komentarz audio z 11.03.2015

12 mar 2015 9:42|Cinkciarz.pl

Dziś w naszym rozszerzonym komentarzu skupimy się na trzech kwestiach: pierwszą są plotki i spekulacje na temat przyczyn dalszego osłabienia się euro i wzmocnienia się dolara. Drugą kwestią będą sytuacja na rynkach wschodzących i przyczyny osłabienia walut rozwijających się. Trzecią jest sytuacja franka i sporów nt. spekulacji dotyczących podejścia rządu do polityki monetarnej.

Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl


12 mar 2015 9:42|Cinkciarz.pl

Powyższy komentarz audio nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Cinkciarz.pl Sp. z o.o. nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Cinkciarz.pl Sp. z o.o. jest zabronione.

Atrakcyjne kursy 28 walut

Pobierz naszą aplikację

Monitoruj kursy walut, czytaj komentarze i korzystaj z naszych usług jeszcze szybciej, łatwiej i wygodniej. Gdziekolwiek jesteś.

Zobacz naszą aplikację