Nowości

100 000 internautów nie może się mylić, czyli sukces Cinkciarz.pl w e-commerce

Coraz więcej Polaków podejmuje decyzje konsumenckie w oparciu o oceny internautów, umieszczone na portalach opiniotwórczych. Jednym z najpopularniejszych jest serwis Opineo.pl. To właśnie tam, kantor Cinkciarz.pl odniósł sukces, gromadząc w ciągu kilkunastu miesięcy ponad sto tysięcy pozytywnych opinii klientów.

Cinkciarz.pl cieszy się największym zaufaniem wśród klientów e-commerce i jest jedną z najczęściej ocenianych marek wśród serwisów e-commerce. Liczba opinii uzyskana przez Cinkciarz.pl jest również jedną z najwyższych uzyskanych przez firmy obecne na Opineo.pl, niezależnie od przypisanej kategorii.

Cinkciarz.pl w serwisie Opineo zadebiutował pod koniec 2012 roku. W ciągu kilkunastu miesięcy, kantor uzyskał najważniejsze certyfikaty Opineo.pl: „Słucham swoich klientów” i „Jakość usług Q”.

Wynik uzyskany przez Cinkciarz.pl to ewenement na polskim rynku e-commerce. Niewiele firm może poszczycić się podobnym osiągnięciem, zarówno pod względem liczby głosów, pozytywnych opinii, jak i czasu, w jakim je uzyskano.

Więcej informacji pod adresem: www.opineo.pl/opinie/cinkciarz-pl

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem