Nowości

100 000 internautów nie może się mylić, czyli sukces Cinkciarz.pl w e-commerce

Coraz więcej Polaków podejmuje decyzje konsumenckie w oparciu o oceny internautów, umieszczone na portalach opiniotwórczych. Jednym z najpopularniejszych jest serwis Opineo.pl. To właśnie tam, kantor Cinkciarz.pl odniósł sukces, gromadząc w ciągu kilkunastu miesięcy ponad sto tysięcy pozytywnych opinii klientów.

Cinkciarz.pl cieszy się największym zaufaniem wśród klientów e-commerce i jest jedną z najczęściej ocenianych marek wśród serwisów e-commerce. Liczba opinii uzyskana przez Cinkciarz.pl jest również jedną z najwyższych uzyskanych przez firmy obecne na Opineo.pl, niezależnie od przypisanej kategorii.

Cinkciarz.pl w serwisie Opineo zadebiutował pod koniec 2012 roku. W ciągu kilkunastu miesięcy, kantor uzyskał najważniejsze certyfikaty Opineo.pl: „Słucham swoich klientów” i „Jakość usług Q”.

Wynik uzyskany przez Cinkciarz.pl to ewenement na polskim rynku e-commerce. Niewiele firm może poszczycić się podobnym osiągnięciem, zarówno pod względem liczby głosów, pozytywnych opinii, jak i czasu, w jakim je uzyskano.

Więcej informacji pod adresem: www.opineo.pl/opinie/cinkciarz-pl

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również: