Nowości

Cinkciarz.pl otrzymał certyfikat PCI DSS

Cinkciarz.pl otrzymał certyfikat PCI DSS, potwierdzający spełnienie norm bezpieczeństwa dotyczących przetwarzania danych posiadaczy kart płatniczych, określonych przez największe globalne marki, m.in.: MasterCard oraz Visa.

Uzyskanie certyfikatu zgodności z PCI DSS przez Cinkciarz.pl, stanowi kolejne potwierdzenie najwyższych standardów zachowywanych przez naszą firmę na każdej płaszczyźnie - podkreśla Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl. Dbamy bowiem nie tylko o najwyższy standard rozwiązań technicznych oraz organizacyjnych, ale również podejmujemy działania wzmacniające zaufanie Klientów do bezpieczeństwa transakcji zawieranych w serwisie - dodaje.

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) to światowy standard ustalony przez organizacje kartowe w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych. Standardy PCI DSS mają na celu zapewnienie użytkownikom kart płatniczych bezpieczeństwa ich danych w trakcie realizowania transakcji, również tych online.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem