Nowości

Cinkciarz.pl uruchamia sieć franczyzową

Wiodąca na rynku usług wymiany walut marka Cinkciarz.pl uruchamia program udzielania franczyzy, zarówno dla nowopowstających, jak i już istniejących na rynku kantorów stacjonarnych. Nowa formuła współpracy z kantorami stacjonarnymi zostanie udostępniona już od 1. lipca br.

Współpraca z Cinkciarz.pl pozwoli podmiotom franczyzowym na dostęp do biznesowego know-how firmy oraz prowadzenia działalności pod silną, rozpoznawalną marką, gwarantującą wysoki standard i bezpieczeństwo usług wymiany walut.

Wszystkie kantory współpracujące w ramach umowy franczyzowej będą brandowane wspólnym szyldem Cinkciarz.pl, oferując taki sam standard i zakres usług finansowych. Placówki zyskają tym samym możliwość rozszerzenia dotychczasowej oferty wymiany walut, m.in. o karty walutowe oraz przekazy pieniężne, zwiększając swoją atrakcyjność rynkową.

Marka Cinkciarz.pl, w ramach umowy franczyzowej zapewnia wsparcie biznesowe w postaci działań marketingowych oraz PR sieci placówek stacjonarnych. W ramach systemu przewidziano również program partnerski oraz dodatkowe korzyści dla właścicieli kantorów, związane z bieżącymi działaniami biznesowymi i marketingowymi Cinkciarz.pl (np. bilety na mecze Reprezentacji Polski w piłce nożnej).

Szczegóły programu franczyzowego zostaną wkrótce udostępnione na stronie www.cinkciarz.pl

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
 • Przerwa techniczna w BZ WBK

  W związku z przerwą techniczną w banku BZ WBK, mogą wystąpić opóźnienia w realizacji transakcji w...

 • Opóźnienia w BZ WBK

  Informujemy, że realizacja transakcji wymiany walut w obrębie banku BZ WBK może być opóźniona. Za...

 • Problemy techniczne w banku PKO BP

  W związku z problemami technicznymi w banku PKO BP mogą wystąpić opóźnienia w realizacji transakc...

 • Opóźnienia w BZ WBK

  Informujemy, że realizacja transakcji wymiany walut w obrębie banku BZ WBK może być opóźniona. Za...